2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
سلام بر دوستای نازنینمممممم  نمیدونم منو یادتون هست اصلا یا نه  من رفتم دکتر نسخه داروها ...

واای خدا حکمتتشو شکر واقعا تبریک میگم عزیییزم مبارکت باشه😍😍😍😍

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بر دوستای نازنینمممممم  نمیدونم منو یادتون هست اصلا یا نه  من رفتم دکتر نسخه داروها ...

عزيزم تبريك ميگم خدا ان شالله ميوه بهشتي تو حفظ كنه واست

ميدونم چقد حس خوبي داره ديدن معجزه خدا تو اوج نااميدي 🥲منم چندين بار نتونستم وارد سيكل اي وي اف بشم به دليل مشكلات مالي و هر بار عقب افتاد منم خيلي دوست داشتم اون وسطا خودش معجزشو نشون بده اما نشد🥲

ولي باز خدا رو شكر واسم راهشو ساخت و پولم جور شد و وارد سيكل اي وي اف شدم💔❤️‍🩹 و اين ماه خدا بخواد ميرم واسه كاراي انتقال ❤️با قلب مهربونت واسه منم دعا كن معجزه خدا رو ببينم

2731
عزییییزم توام دختر دوست داشتی؟من خودم عاشق دخترم ولی از اونایی که پسر دارن شنیدم که حسش واسه مادر یچ ...

ماها انقدر اذیت شدیم که از ته دلمون واقعا هیچ فرقی نمیکنه دختر و پسرش اما چون شوهرم دختر میبینه دلش ضعف میره به خاطر اون دوست داشتم، راضیم به رضاش فقط سالم باشه و بس ایشالله نینی خوشگل تو دختر باشه ندا جوونم

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
مبارکه نیلدا جونم🥰🥰🥰🥰

مرسی نیلوفر مهربونم ایشالله به زودی قسمت خودت عزیز دلم

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
ای جون دلم😍😍😍شاه پسر قشنگ🕺🕺عزیزم ایشالله تنش سالم باشه .خوشحالم کردی بهم خبر دادی.کلی ذوق کردم

قربونت برم مرسی مهربون، ایشالله به سلامتی به دنیا بیاری دختر نازتو

ماها انقدر اذیت شدیم که از ته دلمون واقعا هیچ فرقی نمیکنه دختر و پسرش اما چون شوهرم دختر میبینه دلش ...

فداتشم عزیزم واقعا بچه ی سالم و صالح باشه و عاقبت بخیر بشن دختر و پسرش هیچ فرقی نداره انشالله که دومادش کنی😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏

مبارک باشه عزیزم انشالله خدا همینطوری که دل شمارو شاد کرد دل همه منتظرا رو شاد کنهظ

انشاله فداتشم،شما جنین فریز شده داری؟؟

قربونت. نه متاسفانه

خدایا مرا مسبب شکستن هیچ دلی قرار مده❤️ و دلم را به نقطه ای که خیرم در آن است متوجه ساز... الهی رِضاً بِرضائک 💜