2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822242 بازدید | 669239 پست
منم با آنوكسا كبود ميشم ناجور، در حد يه كف دست. ربطي فك نكنم به هپارين يا آنوكسا داشته باشه. منم شنب ...

ااا من امیدوار بودم انوکسا بهتر باشه 

پس باید چیکار کنیم؟واای من واقعا دیگه رو شکمم اصلا جا ندارم رو پامم دردم میگیره و دلشو ندارم بزنم هرچند که اونجام خیلی بد کبود میشه 

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر نگفت از دی اف ای بوده گفت ضعیف بود و۸۰ درصدخانما توبارداری اول این اتفاق واسشون میفته،،من بعداز ...

ممنون عزیزم انشالا نی نی صحیح و سالم میاد بغلت ازین هفت خان رستم دست کم یک خانشو گذشتی . امیدوار باش

انشالله که اینبار مامان بشی عزیزم ،من آخر نفهمیدم هموزیگوت بودن بده یا هتروزیگوت ? نازنین جان انتقا ...

انتقال اولمه عزیزم

تا جایی که میدونم در مورد این فاکتورای ما هتروزیگوت یعنی نصف ژن مشکل داره و پنهانه و علائمی نداره ولی هموزیگوت کل ژن مشکل داره و فرد علائم بیماری رو داره

2731
دوستای خوبم سلام. امیدوارم حال همتون خیلی خوب باشه و تو این مدت که نبودم کلی مامان به جمعمون اضافه ش ...

سلام عزیزم خوبی گل پسری خوبه؟

الهی خدا حفظش کنه

لطفا هر وقت بهش شیر میدی منو یادت نره التماس دعا

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
انتقال اولمه عزیزم تا جایی که میدونم در مورد این فاکتورای ما هتروزیگوت یعنی نصف ژن مشکل داره ...

مرسی از توضیحت عزیزم ،برای منم mthfrیکی از آیتم ها نوشته هموزیگوت ،یکی رو نوشته هتروزیگوت 

آزمایش pai1 هم دو تا رو زده هتروزیگوت حالا نمیدونم مشکل تا چه حد هست 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
سلام عزیزم خوبی گل پسری خوبه؟ الهی خدا حفظش کنه لطفا هر وقت بهش شیر میدی منو یادت نره التماس دعا

خوبیم عزیزم شکر. چشم حتما، البته بیشتر همسرم بهش شیر میده چون شیرخشکی شد پسرم. امیدوارم به چشم بهم زدنی آرزوت به واقعیت بدل شه عزیزم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
دوستای خوبم سلام. امیدوارم حال همتون خیلی خوب باشه و تو این مدت که نبودم کلی مامان به جمعمون اضافه ش ...

چقدر خوب که اومدید و این متن زیبا رو برامون نوشتید

پر از انرژی بود

ان شاالله خوشبختی پسر گلت رو ببینی.....

2738
دوستان همه شیافم که میذارم بیرون میریزه خیلی نگرانم کاش دکتر امپول میداد 

عزیزم اصلا نگران نباش من اینجا پرسیدم هم زینبی هم بچه ها جوابمو دادن نیم ساعت تکون نخور دراز بکش اون ماده اصلیش جذب میشه بقیش که میریزه بیرون مهم نیست من آخر شب میذاشتم یه ساعتم تکون نمیخوردم ولی خیلی میریخت بیرون ربطی نداره نگران نباش

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤

سلام عزیزم،یه مدتی بود نیومده بودم   خداروشکر بسلامتی نی نی تونو بغل گرفتید ان شالله قسمت تمام منتظرا

چقدر خوب که اومدید و این متن زیبا رو برامون نوشتید پر از انرژی بود ان شاالله خوشبختی پسر گلت رو بب ...

ممنون عزیز دلم، خوشحالم بابت داشتن دوستای نازنینی همچون شما. امیدوارم همیشه صدای خنده هات بلند و از ته دل باشه عزیزم و آرزوهات خیلی زود به واقعیت شیرین تبدیل بشن.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

سلام عزیزم ♥️♥️♥️♥️ من چه قدر خوشوقتم که پیامت رو شانسی دیدم

لی لای عزیزم باز هم میگم خیییییلی خیییییلی مبارکت باشه، خیلی خوشحالم که حالت خوبه، ان شاء الله همیشه خوش باشی عزیزم

ممنون که اومدی دوباره و بهمون نور امید دادی، الهی همیشه خدا امیدوارت کنه

هیچ یادم نمیره چه قدر سختی و زخم زبون شنیدی، واقعا پاداش صبوری و خانمی خودت بود

الهی شکر

روی ماه گل پسرت رو ببوس