2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841794 بازدید | 670561 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی عجیبه واقعا کورتون ها بیشتر بدن رو کسل میکنه

من بدنم عجیبه

بیمارستان عمل سختی کرده بودم درد داشتم بدنم مورفین وقبول نمیکرد ،دکترم میگفت شما نمیتونی معتاد بشی🤐

کلا من قرص خیلی کم تو زندگیم استفاده کردم نهایت یک مسکن ضعیف یا داروهای سرما خوردگی

میشه چون ایمنی بدنم بالا بوده حالا تنظیم شده بدنم سرحال شده🤔

2731
من بدنم عجیبه بیمارستان عمل سختی کرده بودم درد داشتم بدنم مورفین وقبول نمیکرد ،دکترم میگفت شما نمیت ...

آره واقعا خیلی عجیبه عزيزم 

حالا من واسه شیردهی دومپریدون مصرف میکردم، بعد از قطعش یه مدت دچار این حالت شده بودم که مجبور شدم چند بار مصرفش کنم تا بهتر بشم و اتفاقا جزء عوارض قطع ناگهانی دومپریدون بود

ولی کوروتون ها رو نمیدونم گلم

مولتی ویتامین چی مصرف نکردی؟ 

زینب جون سلام خوبی خوشی،گل پسرت خوبه انشالله،،منو یادته؟خیلی وقته نیومدم تاپیک،،خواستم بگم واسه بارسوم انتقال دادم امروز روز سیزده انتقالم بود بی بی مثبت شد خدارو شکر،،ولی استرس دارم شدید،،میترسم بلایی که سری اول سرم اومد که سقط کردم ،خدایی نکرده باز سرم بیاد،،منظورم دی اف ای اسپرم شوهرم بالاست ولی قبل از پانکچر نمیدونستیم یعنی دکتر درخواست ازمایششو نکرد،،الان خیلی میترسم که باز خدایی نکرده سقط بشه،،چکارکنم😔

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
2740

دوستای خوبم سلام. امیدوارم حال همتون خیلی خوب باشه و تو این مدت که نبودم کلی مامان به جمعمون اضافه شده باشه. و بقیه دوستان هم خیلی خیلی زود دامنشون سبز بشه و آرزوی مادر شدن براشون محقق بشه در سریعترین زمان ممکن. فقط میخواستم بگم ناامید نباشید، وعده خدا حق هست همون طور که بارها در قرآن تکرار شده که به راستی که خداوند با صابرین است. برای کسایی که منو نمیشناسن میگم، من توی 42 سالگی بعد چند بار آی وی اف ناموفق و چندسال پیگیری،  طبیعی باردار شدم و خدا بهم یه پسر ناز داد. هنوزم که هنوزه با اینکه الان دو ماه و‌خورده ای از زایمانم میگذره، وقتی پسرم رو بغل میکنم باورم نمیشه خدا همچین هدیه نازی بهم داده. خواهرم همش بهم میگه این پسر ناز پاداش صبرته. امیدوارم و از ته دل حال خیلی خوب رو برای همه عزیزام تو این تاپیک ارزو میکنم. از رحمت خدا ناامید نشید اصلا‌

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
عزیزم میشه شماهم بگین dfi همسرتون چند بوده ک سقط شد قبلی

دکتر نگفت از دی اف ای بوده گفت ضعیف بود و۸۰ درصدخانما توبارداری اول این اتفاق واسشون میفته،،من بعداز ای وی اف فهمیدیم دی اف ای شوهرم ۵۸ بوده خیلیم بالاست

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
2706