2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841819 بازدید | 670562 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ااا من امیدوار بودم انوکسا بهتر باشه  پس باید چیکار کنیم؟واای من واقعا دیگه رو شکمم اصلا جا ند ...

نميدونم واقعا، منم روي پام كبود ميشد، دوباره اومدم روي شكم. كبوديش خيلي دير هم خوب ميشه.نميدونم تا كي بايد بزنيم اين آمپولارو

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️
2731
دوستای خوبم سلام. امیدوارم حال همتون خیلی خوب باشه و تو این مدت که نبودم کلی مامان به جمعمون اضافه ش ...

اشک تو چشام جمع شد😭😭😭😭

حس خوبی گرفتم از پیامت عزیزم خدا گل پسرت رو برات حفظ کنه 

سلام عزیزم ♥️♥️♥️♥️ من چه قدر خوشوقتم که پیامت رو شانسی دیدم لی لای عزیزم باز هم میگم خیییییلی خییی ...

سلام به روی ماه زینبی بابای عزیز خودم. خوبی خانومی؟ پسر گلت خوبه؟ فدای محبتت، هیچ یادم نمیره که همیشه با وجود اینکه خودت درگیر بچه داری بودی اما تنهامون نذاشتی و همراهمون بودی و چقدر راهنمایی هایی کردی که خیلی برامون کاربردی بود. امیدوارم خدا پاداش خانومی و محبتت رو هزاران برابر به زندگی سه نفرتون برگردونه. راستی با وجود اینکه خیلی سعی کردم پسرم شیر مادری بشه اما چون وزن کم میکرد با شیر من، به ناچار دکترش شیرخشک تجویز کرد براش و شیرخشکی شد. چقد در به در دنبال شیردوش شرلی گشتم. همون جور نو و بلااستفاده موند زینبی جون.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2740
زینب جون سلام خوبی خوشی،گل پسرت خوبه انشالله،،منو یادته؟خیلی وقته نیومدم تاپیک،،خواستم بگم واسه بارس ...

سلام عزیزم 😍😍😍خوش خبر باشی 

بابا دختر گل وقتی باردار شدی دیگه dfi رو ول کن بریز دور اصلا ارزش فکر کردن نداره آخه 

میدونم سخته ناباروری و IVF خوشی های دوران بارداری رو نذار بیاد مثل یک دزد ببره با خودش و اون وقت حاملگی تمام شده و ببینی هیچ لذتی از این دوران نبردی

اشک تو چشام جمع شد😭😭😭😭 حس خوبی گرفتم از پیامت عزیزم خدا گل پسرت رو برات حفظ کنه 

فدای چشمای اشکیت. خوشحالم از حس خوبت. برات ناب ترین شادی هارو آرزو میکنم عزیزم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
آره واقعا خیلی عجیبه عزيزم  حالا من واسه شیردهی دومپریدون مصرف میکردم، بعد از قطعش یه مدت دچار ...

من برای این دفع پروتئین زیادم 5روز بیمارستان بستری بودم تحت نظر.وضع پروتئینم خیلی داغون شده بود هرچی پروتیئن میخوردم دفع میشده منم بیخبر تا دکتر از ازمایش ها فهمید بدنم خیلی به هم ریخته.البومینمم اومده بود پایین

سلام به روی ماه زینبی بابای عزیز خودم. خوبی خانومی؟ پسر گلت خوبه؟ فدای محبتت، هیچ یادم نمیره که همیش ...

عزیزم 😍😍😍😍😍 لطف داری گلم 

من حال دلمو خوب میکنم اینجا

ای بابا فدای سرت گناه که نکردی جانم، مهم تلاش هست

حالا برای اطلاعات عمومی دوستان میگم، شیر تمام مادرها در هر انس(30 سی سی) معادل 22 کالری هست

شیرخشک هم همین قدر هست 

ولی گاهی متخصصین اطفال حوصله ندارن بگن باید مادر پوزیشن شیردهی رو درست کنه و روش کار با دستگاه فدینگ رو نمیگن که بجه همزمان با شیر مادر اگر حجم کمی داره شیرخشک هم دریافت کنه (تا هم کمبود وزن نگیره و هم شیر مادر زیاد بشه) اون وقت این اتفاق میفته

اما باز هم میگم لی لای عزیزم تو فوق العاده هستی، همیشه با افتخار شیر خشک بده به گلپسرت و حتی ذره ایی عذاب وجدان نداشته باش، کار درستی کردی نذاشتی بچه گرسنگی بکشه، چون گرسنگی اصلا به صلاح نوزاد نیست

منم دیگه دوشیدن رو قطع کردم چون دیگه اولویتم نبود واقعا هم سخت بود، گفتم بسه یکسال تلاش کردم دیگه زیادی هم تلاش کردم 😅😅😅😅

2706