2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822332 بازدید | 669241 پست
سلام دوستان، یه چند روزی هست بعد از انتقال خارش شدید گرفتم، این مانع لانه گزینی جنین میشه؟ فکر می کن ...

سلام عزیزم خوبی؟ به سلامتی ان شاء الله جشن بتا برات بگیریم. 

نه مانع نمیشه خیلی از دوستان با عفونت باردار شدن، برو دکتر تا بهترین پماد و دارو رو بهت بده و با خیال راحت استفاده کن

تو آروم‌ و قرار نداری که  فقط باعث میشی من قصاوتت کنم و سرم‌بیاد😂 اخه از دو قلو هات انتظار د ...

اخه ماشالله تاپيكاي ني ني سايتو ادم ميخونه از زندگي نااميد ميشه😐طرف نوشته از ١٢ هفته حس كردم ☹️☹️

خداياشكرت....❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها اینجا کسی امپول ریه زده بره جنین من سه تا دیروز زدم سه تا امروز یعنی چی قند میره بالا و فشار ...

عزیزم نترس فقط تحرک جنین ممکنه کم بشه و برای افراد دیابتی اغلب نمیزنن

کلا هر خانم بارداری باید رژیم غذایی سالم داشته باشه تا ریسک دیابت و فشار خون بالا نره، مثلا نوشابه ضرر داره

سلام عزیزم، ببین اصلا چنین چیزی نیست خیالت راحت بگیر و استفاده کن. اگر دارویی تراتوژن باشه حذف میشه ...

ممنون عزیز دلم .مرسی که اینجایی و جواب دلواپسی ها و نگرانی های ما رو میدی .خدا تو رو برای عزیزات و عزیزات رو برات نگه داره نازنین 💕💕💕

شك هايت را باور نكن و به باورهايت شك نكن ❤️
2728
اخه ماشالله تاپيكاي ني ني سايتو ادم ميخونه از زندگي نااميد ميشه😐طرف نوشته از ١٢ هفته حس كردم ☹️☹️

جدیش نگیر نفخ بوده😂

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2740
سلام عزیزم خوبی؟ به سلامتی ان شاء الله جشن بتا برات بگیریم.  نه مانع نمیشه خیلی از دوستان با ع ...

ممنون عزیزم، سلامت باشی مهربون  

ممنون از راهنماییت گلم  

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
بسلامتی رویان داروها رو داشت؟ میگن یسری داروها کم یاب شده. شکمت رو هم با سیاه دانه ۱۰ دقیقه ماساژ بد ...

سلامت باشی عزیزم .امپولو سری قبل که اومده بودم گرفته بودم کرونا گرفتم استفادشون نکرده بودم دیگه تاریخ داشتن .اینسری اومدم فقط ال دی خریدم.خبر ندارم .اصلا تو این دوماه روغن سیاه دونه به شکمم نزدم.هیچ رعایت نکردم.حتی کلی چیزای سرد خوردم تا الان.چشم از امشب میزنم.

برای من چیزی نگفتن امروز رفتم فقط بهم ال دی داد گفت قبل ۲۱ پریودیت بیا بهت یه آمپولم بدیم که سری بعد ...

شما هم سیکلتون بلند مدته احتمالا .بستگی به شرایط رحم داره که چطور صلاح ببینن برات .