2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822160 بازدید | 669237 پست
قربونت گلم  همچنین من همیشه ۶۲ و ۶۳ بودم ولی قبل انتقال با وجود ورزش کشیدم ۶۷ بودم خودم هنگ کرد ...

عزیز دلم زنده باشن دو قلوهای نازت .خب بارداری دو قلو احتمال بالا رفتن وزن تا ۲۱ کیلو هست .ان شالله صحیح و سالم بدنیا بیاریشون بعدش وزن کم میکنی نگران نباش .واسه من یه دونه است ۶ کیلو اضافه کردم و هنوز سه ماه دیگه دارم .امید به خدا .اونا سالم باشن ما از قد و قیافه و هیکل هم بیفتیم مهم نیست 

شك هايت را باور نكن و به باورهايت شك نكن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا دیروز میخواستم بهت پیام بدم عزیزم من اطلاعی از این آمپول ندارم انشالله زینبی زود جوابتو بده و ...

امید به خدا عزیز دلم .به خدا هر روز یه استرس جدید داریم .اولش فک میکنی باردار شدی دیگه همه چی تمامه نگو تازه خوان اوله بارداریه .از ته دلم آرزو میکنم هر کس که باردار میشه یه بارداری عالی در پیش داشته باشه بدون ترس و دلهره و استرس.ان شالله به زودی زود قسمت خودت باشه بارداری راحت 💕💕💕

شك هايت را باور نكن و به باورهايت شك نكن ❤️
سلام صبح بخیر،،من امروز روز سیزده انتقالم هست ،،بی بی زدم به دقیقه نکشید دوخط پررنگ افتاد،،یعنی مثبت ...

مبارکه گلم انشاالله بارداری سالمی داشته باشی

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
2731
خداروشکر که باردار شدی عزیزم‌...مبارکت باشه منم چند روز با پیله ور انتقال دادم که منفی شد متاسفانه.. ...

سلامت باشی گلم انشالله بحق فاطمه زهرا دل همه منتظرا شاد بشه،،نه فقط خراش انجام دادم،،حتی به دکترم گفتم پی ارپی قبول نکرد گفت خراش بهتره،،الان بازم جنین داری؟

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
سلامت باشی گلم انشالله بحق فاطمه زهرا دل همه منتظرا شاد بشه،،نه فقط خراش انجام دادم،،حتی به دکترم گف ...

اره دوتا دیگه..توکل بخدا انشالله که با اون دوتا باردار شم.تروخدا دعام کن

خدا جونم مرسی بابت معجزه ات که روز مادر بهم هدیه دادی🤩
اره دوتا دیگه..توکل بخدا انشالله که با اون دوتا باردار شم.تروخدا دعام کن

پس خوبه خداروشکر ،،ایشالله ایشالله عزیزم که مامان میشی ،،توکل برخدا گلم 

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

من امروز رفتم آزمایش تیروئید و بدم دیدم برام آزمایش آنتی پی او هم نوشته قبلا انجام داده بودم نمی‌دونم چرا باز نوشته

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
2740
امید به خدا عزیز دلم .به خدا هر روز یه استرس جدید داریم .اولش فک میکنی باردار شدی دیگه همه چی تمامه ...

فدای قلب مهربونت مامان خانم. آره واقعا درکت میکنم حق داری انشالله که از این به بعدش دیگه اذیت نشی و صحیح و سلامت پسرمون رو بغل کنی. الهی آمین ❤❤

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
سلام عزیزم ممنونم شدم ۸۱ کیلو😂😂😂فیلی شدم سلامت باشی عزیزم😘😘😘خودت خوبی😍😍😍

آخی عزیزم نه بابا خوبی خب دوقلو ناناز داری. 😍

منم خوبم قربونت انتقالم نزدیکه با تو دلیات دعام کن 🙏🏻 

قلب توی هفته ششم ایستاد بعد به لطف بچه های نی نی سایت فهمیدم که ممکنه مشکل ایمنی انعقادی داشته باشم ...

من خیلی نگران ایست قلبم علایمی هم داره یا فقط سونو نشون میده؟.خداروشکر انشالله که این ماه هارو به راحتی و سلامتی بگذرونی و نی نی تو صحیح و سالم بغلش کنی

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
جای هپارین نمیشه بهت انوکسا بده انوکسا اصلا کبودی نداره

هفته دیگه نوبت دارم بهش میگم حتما ببینم نظرش چیه

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
خیلی بزرگ و وحشتناک می شه قد پوست بادمجون😔 بهش حتما نشون بده تا باورش بشه دکترها فکر میکنن خودمو ...

آخ اره دقیقا به همون سیاهی و بزرگی 

اینسری حتما نشونش میدم تو ویزیت قبلی بهش گفتم خیلی کبود میشم گفت یکم تحمل  بعد کمش میکنم حالا نشونش بدم ببینم انوکسا میده بهم اخه هپارین گویا قوی تره 

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
پس خوبه خداروشکر ،،ایشالله ایشالله عزیزم که مامان میشی ،،توکل برخدا گلم 

مبارک باشه عزیزم

یه نفر دیگه از لیست این تاپیک کم شد

ایشالله به سلامتی به دنیا بیاریش عزیزم