2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822654 بازدید | 669275 پست
توروخدا هرکی پیاممو میخونه برام دعا کنه😣

برات ایت الکرسی میخونم❤

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

اگه دوست داشتین بیلید تاپیکم براتون قدر و ایت الکرسی بخونم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6030371/کسایی-که-در-انتظار-مادر-شدن-هستند-بیاین-براتون-قدر-بخونم

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگرانم خیلی زود افت پیدا کنه😢

نه عزیزم حتی با پانکچر هم تغییر چندانی نداره

آخه واسه ما میگن باید استرادیول پایین باشه نمیدونم درسته یا نه؟

منم همینو گفتم دیگه عزیزم نباید بالا باشه بالا باشه هایپر میشی و انتقال نداری و جنینت فریز میشه تا بدنت به حالت عادی برگرده، از یه عددی هم نباید پایین تر باشه که اون با توجه به رنج ازمایشگاه هستش

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
2728

خانما خواهش میکنم جوابمو بدین کسی بود ذخیره تخمدانش خیلی بالا باشه من ذخیرم ۲۱هست  ودوماه بعد ازمایشو تکرار کردم ۲۲بود اخه چرا ایقد زیاده ۵ساله ناباروری دارم ولی فقط تو این ۵سال ۳ دوره محرک خوردم وباردارنشدم

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
منم همینو گفتم دیگه عزیزم نباید بالا باشه بالا باشه هایپر میشی و انتقال نداری و جنینت فریز میشه تا ب ...

ولی در هر صورت پروژسترون باید پایین باشه مال من خیلی بالاست بنظرم همه پوچن😥

دیگه آمپول نمیزنم

2740
عزیزم برای خودت کیوتن حتما بگیر

خودم کپسول ماکاویت اف. کپسول میلواید که کوکیوتن نوشته توی نسخه. با ویتامین ای ولی میخوام باز بخرم. اوبواست نمیدونم چقد خوبه که بخرم.

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
کیوتن۱۰۰ ال کارنیتین ای هفته ای یکی دی هفته ای یکی امگا۳ فولیک اسید مولتی ویتامین اووبوست شو ...

مولتی ویتامین چیه چه مارکی بخرم قیمتش چنده؟ خودتونم ال کارنتین میخوردید

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
مولتی ویتامین چیه چه مارکی بخرم قیمتش چنده؟ خودتونم ال کارنتین میخوردید

مولتی ویتامین اسوه

قیمتشم ارزون بود

اره میخوردم

خودم کپسول ماکاویت اف. کپسول میلواید که کوکیوتن نوشته توی نسخه. با ویتامین ای ولی میخوام باز بخرم. ا ...

اووبوست خیلی خیلی واسه تغذیه تخمک خوبه

ولی گرون لامصب

ولی در هر صورت پروژسترون باید پایین باشه مال من خیلی بالاست بنظرم همه پوچن😥 دیگه آمپول نمیزنم

عزیزم این چه حرفیه ما که دکتر نیستیم پروژسترون هم با توجه به رنج استرادیول سنجیده میشه، باید دکترت نظر بده آمپولاتو ادامه بده قطعا همه چیز اوکی هستش

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
2706