2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821837 بازدید | 669233 پست
چه خوب من به پشتم چون دید ندارم.اما نمیتونم سختمه

کاری‌نداره‌که

من‌پشتم‌بالش‌میزارم‌وبه‌طورنیمه‌مایل‌میخابم

قشنگ‌میبینم‌کجامیزنم‌‌..آروم‌تزریق‌میکنم

انشالله‌براانتقال‌‌‌‌یادمیگیری

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
کاملا درکت میکنم شاید هیچکس مثل من درکت نکنه ولی چاره ای جز توکل برخدا و سر تسلیم فرود آوردن نداریم ...

سلام ثمین جون خوبی؟ گلم فکرکنم شما الان ابن سینا تحت درمانی درسته،؟

میخوام جنین هامو از گاندی ببرم ابن سینا... میخوام ببینم کدوم دکتر کارش خوب و دقیق تره که برم تحت نظر اون ... من شش ساله دیگه درمونده شدم ... شما که تجربه بیشتری دارید کدوم دکتر توی این سینا کارش بهتره؟؟ 

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم‌چرادورناف‌نمیزنی هم‌راحته..هم‌نزدیک‌‌‌تخمدان‌ اثردهیش‌بهتر

اخه دکترم گفته به بازوم بزنم عزیزم‌ منم گفتم نمیشه ناف گفت نه به بازوت بزن

در اندک من تویی فراوان یارب..
2731
کاری‌نداره‌که من‌پشتم‌بالش‌میزارم‌وبه‌طورنیمه‌مایل‌میخابم قشنگ‌میبینم‌کجامیزنم‌‌..آروم‌تزریق‌میکنم ...

یبار انتقال دادم منفی شدم گلم نتونستم بزنم اوایل انتقالم تزریقات آوردم خونه میزد بعدم اخرا خودم میرفتم درمانگاه. گلم خیلی خوبه خودت میزنی انشالله چند روز دیگه خبر بارداریتو بشنویم به امید خدا

در اندک من تویی فراوان یارب..

خانوما سلام خوبین؟

من امروز بتامو تکرار کردم شده ۱۰۰۸ شکر خدا😍 ان شاالله خبر مثبت شدن همه ی خواهرای گلم🤲🤲

روز ۱۳ انتقال ۱۸۳بود امروز روز ۱۷ شده بود ۱۰۰۸. خوبه به نظرتون؟

میگم الان من چند هفته ام ؟ شنبه برم دکتر سونو کنه ساک دیده میشه؟؟؟ خیلی استرس دارم 😪

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
ساعت دوازده وارد یازدهمین روز انتقال شدم. وحشت دارم از بی بی چک منفی و جواب آزمایش منفی. دعا کنید بر ...

ایشالا حالا چرا موفرفری؟ شونه کردنش سخته هاااا، به نظرم همین الان یه فسقلی مو حالت دار خوشمزه تو دلت در حال بخور و بخوابه   

2738
خب خب دخترای گل اونایی ک انتقال دادن بیان بگن ببینم امروز چطوره حالتون ایشاا... ک همتون مادر شدید من ...

منم سر پا بودم هیچیم هم نشد فقط سردرد چشم درد که خدا میدونه نشونه چیه! پریودی یا بارداری...

آره من خیلی نگران این آمپول پروژسترون بودم چون همسرم به هیچ وجه نمیزنه چون دلشو نداره منم که هر روز ...

راس میگی خواهر؟دکترگف یخ بذار؟واااای من ازدردش از۵دقیقه قبل امپول گریه میکردم تابعدش،سوزش داشت خیلی،مارک البرزویه مارک دیگم عوض کردم بازسوزش داشت

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
ایشالا حالا چرا موفرفری؟ شونه کردنش سخته هاااا، به نظرم همین الان یه فسقلی مو حالت دار خوشمزه تو دلت ...

موهای خودم تارش نازکه و خیلی لخت هست😊حرص میخورم دوست داشتم موهام فر بود بیدار که میشدم یه کوه مو داشتم.همسرم میگه حالا خودت بیا برو فر کن دلت آروم بگیره بچه بنده خدا چه گناهی کرده تو این دعا رو واسش میکنی😀

تازه‌‌به‌بی‌بی‌چک‌اعتبارنیس خب‌میتونی‌بری‌‌اداره‌..فقط‌کارهای‌سنگین‌نکنی زینب‌جون‌فردای‌انتقالش‌رف ...

جدی روز بعد انتقال چه جالب  اره شاغل بودن خوبه ولی دیگه تکراری شده دوس داشتم زودتر بازنشسته میشدم که قانونش هنوز تصویب نشده  

سروم ای وی ای جی زدم سریه قبل بازم اومد پایین ولی پریندزولون نه نخوردم برا انتقال ولی دکتر زرنانی گف ...

اها،ایشالاکه اینارپردنیزولونم بخوریددیگه مثبت بشه تااخربمونه براتون به امیدخدا،سپتومم نگران نباشیدیه هیستروسکوپی میکنن برش میدارن یه روزصب من رفتم بعدازظهرم مرخص شدم،بابیهوشی،خیلی راحت بود

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
خانوما سلام خوبین؟ من امروز بتامو تکرار کردم شده ۱۰۰۸ شکر خدا😍 ان شاالله خبر مثبت شدن همه ی خواهرا ...

مبارکه‌مامان‌رویاجونی😘😘😘

عالیه‌مامانی

میگن‌دوهفته‌بعدازمثبت‌شدن‌بایدبری‌سونو

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
موهای خودم تارش نازکه و خیلی لخت هست😊حرص میخورم دوست داشتم موهام فر بود بیدار که میشدم یه کوه مو دا ...

اره ایشالا باردارشدی و به سلامتی زایمان کردی هر چی‌ تو تغذیه بچه پروتئین و سبزیجات تازه بیشتر باشه موهاش پر تر و سنگین تر میشه