2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6837574 بازدید | 670351 پست
بچه ها تو رو خدا دعا کنید الان میخوام وقتمو با دکتر ذنوبی کنسل کنم احسانی پور بگیرم

عزیزم خیلی استرس داری قابل درکه ولی زیادیش خوب نیست چون تو می خوای یکی بگه بری فلان حا یا فلان‌کس ۱۰۰ درصد موفق میشی اگه اینطوری بود که همه میرفتن بیشتر درصد گرفتن به بدن خودت ربط داره خیلی معروفشم بازم انتقال منفی داره دکتر مهمه تشخیصش ولی ایتکه بخوای بری جایی که ۱۰۰ درصد دفعه اول بگیره نیست خودت و باید اماده کنی و ریسک پذیر باشی با انرژی مثبت برو هی از اسن‌ور به اونر نرو مثلا من جنینام زیاد بود انتقالم‌ وفقیت امیز پس راضیم شاید یکی با همون دکتر نتونسته موفق بشه یکی و انتخاب کن ایشالا موفق میشی ولی برای همه چی خودت و اماده کن 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیلی استرس داری قابل درکه ولی زیادیش خوب نیست چون تو می خوای یکی بگه بری فلان حا یا فلان‌کس ۱۰ ...

وای آره خیلی استرس دارم کلا من آدم استرسی هستم باشه توکل با خدا میرم جلو انشالله که هر چی خیر همون بشه. درست میگی اتفاقا همین دکتر طرازی که میگن خیلی خوبه خیلیم ازش بد شنیدم انشالله که خدا بهم آرامش بده

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
2742
وای آره خیلی استرس دارم کلا من آدم استرسی هستم باشه توکل با خدا میرم جلو انشالله که هر چی خیر همون ب ...

اره عزیزم برو انرژی مثبت بفرست موفق میشی

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
سلام فدات ممنون شکرخدا خوبم فقط یه زانوم افتضاح خرچ خرچ صدامیده چه مرگم شد یهویی.  ممنون عزیزم ...

عزیزم حتما زیاد سرپا بودی و به مامانت رسیدی اینجوری شده ان شاالله که چیز مهمی نیست و با استراحت خوب میشه جواب مراقبت از مادرتم خدا میده و دوقلوهای ناز میذاره تو دلت. سعی کن استراحتتو زیاد کنی گلم

فداتشم لطف میکنی خواهر😘

چشم خبر میدم گلی تو هم منو بیخبر نذار

آره هر دو تاشو دارم ادامه میدم البته من آمپول پروژسترون نداشتم روزی دوتا شیاف پروژسترون و دوتا دوفاستون دارم که دارم استفاده میکنم.

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
فدای مهربونیت بشم 😘😘😘😘😘مرسی عزیزم مرسی ....رفتی سونوبیا خبر بده مطمئن باش به زودی نینیامیان تود ...

خیلی دلم میخواد زودترانتقال بدم وروزمادرمنم ببینم مادرشدم اصلا گریم میگیره تایادم میاد... 

وای اصلا نمیتونم بخرم اخه قبلاسرمادرم تجربه داشتیم تامطمین نشم نمیتونم خریدکنم بعدااینه دق ادم میشه وگرنه ازالان خونمون پرلباس بود خصوصا صورتی.   

ساعت2پروازه و6:30ویزیت میشم توکل بخدا. 

قربون نی نی ات برم وای خدا بدنیا بیاد بپوشه لباسهای نازشو قربده خوشملیییی    

خیلیی روحیه گرفتم ازت ممنونم عزیزدلم اینبارحس خودمم قویه زیاد

2738
عزیزم حتما زیاد سرپا بودی و به مامانت رسیدی اینجوری شده ان شاالله که چیز مهمی نیست و با استراحت خوب ...

اره خودمم فکرمیکنم ازهمونه چون خیلی پله بالاپایین کردم مرسی عزیزم. 

اع چه جالب کاش منم نداشته باشم امپول فقط شیاف باشه واون انوکساپارینم که اجباریه وکبودیاش. 

جوابتوگرفتی عزیزم؟؟ 

خیلی دلم میخواد زودترانتقال بدم وروزمادرمنم ببینم مادرشدم اصلا گریم میگیره تایادم میاد...  وای ...

منم موقعی که میخواستم انتقال بدم سه بارکنسل شد آی حرص میخوردم همش میگفتم باید زودتر انتقال بدم ولی قسمت نبود وخدا خودش سورپرایزم کرد ...ایشالا معجزه خدامیاد تودلت همه چیو بسپربه خدا 

اره خودمم فکرمیکنم ازهمونه چون خیلی پله بالاپایین کردم مرسی عزیزم.  اع چه جالب کاش منم نداشته ...

آره من خیلی نگران این آمپول پروژسترون بودم چون همسرم به هیچ وجه نمیزنه چون دلشو نداره منم که هر روز نمیتونستم پله بالا پایین کنم برم تزریقاتی باید پرستار میگرفتم ولی خداروشکر دکترم نداد البته من دخالتی نکردما تصمیم دکترم این بود.انوکساپارینم من قبلش پنج دقیقه یخ میذارم رو محل تزریق بعد خیلی آروم تزریق میکنم خیلی خوبه نه کبود میشه نه درد میکنه.

نه عزیزم فعلا آماده نیست.

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
نه روز ۹ زدم هاله قشنگ معلوم بود 

ممنون عزیزم

من بعضی وقتا خیلیی درد پریودی دارم طبیعیه؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2706