2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
بچه ها يك سوال من روز ١٢ انتقال جنين هستم  قرص استراديول ، فوليك ، اسپرين ، يك امپول رقيق كنن ...

والاتااونجاک من شنیدم تاالان تکرادرارنشونه مامان شدنه،ایشااااالابرایرشمام همینه علتش😍😍😍

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
سلام خانوما من امروز ۹انتقالم،ترشح ندارم،فقط زیر دلم منقبض و سفته،ماهیچه شکمم میکشه انگار,هرچی میگذر ...

ایشاااااالامامان شدی عزیزم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا خب من الان میخوام‌ابن سینا شروع کنم‌ استرس گرفتم 

کلا پی جی دی تعیین جنسیت باریسک هست حالا شاید ده تا پسرم بشه ولی به نظرم شانس بگیره یا نه  به شرایط بدن فرد بستگی داره تو هر مرکزی که بری میگه۳۵ درصد برای من گفت ده درصد میشه دوستم۲۰ ملییون خرج کرد دوتا پسر ۷دختر  پسر اولی شد سقط شد دومی نگرفت  درسته جنین شناس مهمه اما کلا pgdخیلی حساسه وجنینها  گاهااز بین میرند قبلش باید به همه فکر کنی بعد ناراحت نشی

2731
کلا پی جی دی تعیین جنسیت باریسک هست حالا شاید ده تا پسرم بشه ولی به نظرم شانس بگیره یا نه  به ش ...

خب اگه تعیین جنسیته که اصلا برام مهم نیست فقط بهم نی نی سالم بده فرقی نداره اصلا فدات شم مرسی که توضیح دادی 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
خب اگه تعیین جنسیته که اصلا برام مهم نیست فقط بهم نی نی سالم بده فرقی نداره اصلا فدات شم مرسی که توض ...

عزیزم فکر کردم برای جنسیت میگی.برای سالم بودن جنین که باید انجام بدهی  انشاالله که  بانینیهای سالم بارداربشی به نظرم  جنسیت هیچ فرقی نداره  مهم و الویت سالم بودن 

عزیزم فکر کردم برای جنسیت میگی.برای سالم بودن جنین که باید انجام بدهی  انشاالله که  بانینی ...

یعنی در هر صورت واسه سالم بودنش باید انجام بدم خب اگه اینجوره که میگن ابن سینا خوب نیست واسه این کار عجیبه کلینیک به این معروفی توی این موضوع ضعیف باشه. میگم شما کدوم دکتر ابن سینا رو قبول دارید

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
واییی الهی من فدات بشم چقدر خوب گفتی الهی امین خدای بزرگ ازدهنت بشنوه. امروز میرم سونو دیگه, میگم خر ...

فدای مهربونیت بشم 😘😘😘😘😘مرسی عزیزم مرسی ....رفتی سونوبیا خبر بده مطمئن باش به زودی نینیامیان تودلت ولی براشون خرید میکنی ..اره من تقریبا خریدام تمومه دیگه نگاه میکنم دلم میره واسشون 😍😍😍😍😍ایشالا خدا خودش دل همه رو شاد کنه مطمینم بزودی خبر مامان شدنتو میدی بهمون...حالا یه سری لباسی چیزی دیدی بامزه بود بخر من خودم پیارسال یه جفت جوراب خریده بودم پارسالم یه جفت جوراب دیگه خریدم  😂😂😂این جوراب مهمترین بخش سیسمونیه 😂😂😂😂😂

اره هیچ وقت بتا خوبی ندارم همیشه مشکل بتا دارم یا بالا نمیره یا دیر میره یا افت میکنه یعنی کلا شکست ...

عزیزم‌سرم ای وی ای جی،وپردنیزولون تاحالامصرف کردین؟؟

غیرهمسان بوده یعنی چی؟شما هم اینجوربوده؟

عزیزم تاجایی ک میدونم تقسیمات سلولی باید مساوی باشه. یعنی اگه یه جنین هشتا سلول داره سایز هر هشتا سلولش باید یکی باشه نه کوچیک و بزرگ و نامساوی.

اینکه میگی دکتر صالحی نظرش این هست که اسپرم مشکل نداره. این برگه رو نشونش دادی؟ یادمه گفتی همسرت آزمایش اسپرم نداده و یک بار قبل از میکرو از بیضه نمونه گرفتن ک ببینن مناسب هست یا نه. کلا هیچ اطلاعی از تعداد، مورفولوژی و تحرکش ندارید؟ میخام ببینم دکتر صالحی با توجه ب چ اطلاعاتی نظرش اینه ک اسپرم مشکلی نداره

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
یعنی در هر صورت واسه سالم بودنش باید انجام بدم خب اگه اینجوره که میگن ابن سینا خوب نیست واسه این کار ...

من نرفتم ونمیدونم من کلی  در مورد  پی جی دی جنسیت گفتم  که بگیر نگیر داره تو هر مرکزی  اما اینجا  از کسانیکه موفق بودند بپرسید 

دکتر نصر گفت اسپرم مشکل داره که جنیناتون ضعیفه یباردیگه انجام بدین اگه نشد اهدایی بگیرید چندتامکمل ه ...

خب چیزی ک دکتر نصر بهتون گفته خیلی بهتر از حرفیه ک ب ما زد. قبل از میکرو به ما گفت سه بار میکرو کنید ولی وقتی میکرو کردیم و نتیجه رو دید گفت میکرو بی فایدست. و دیگه انجام ندید.

دکترصالحی خیلی با این قضیه ک نصر دارو تجویز میکنه مشکل داره. ما ک رفتیم پیش دکتر نصر، برامون امگا سه تجویز کرد. درصورتی ک قبلتر دکتر صالحی سه ماه امگا سه داده بود. یعنی مکمل خاصی بهمون نداد. ویتامین دی، ای، آ، سی، سلنیوم، امگاسه حتما همسرت مصرف کنه. همه ی ویتامینا برای بدن لازمه

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻