2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671248 پست
من ۲۲تا جنین با گرید a دارم  و سه روزه فریز شدن تو ابن سینا گفتن هر چندتا که بخوای انجام ب ...

خدا بهت صبر بده عزیزم پس دلیل اون همه تفاوت قیمت این بود همه باید کفش اهنی بپوشن شما یه زاپاسشم با خودت باید داشته باشی ان شالله نتیجه دلخواه رو بگیری

خدایا شکرت
ممنونم عزیزم. اتفاقا میخواستم ازت آدرس بگیرم اگه لازم شد.  عدد ان تی هر دو زیر ۱.۸ بود. نوشته ...

اره عزیزم ان تی زیر ۳نرماله مال منم ۱/۷و۱/۸بود.به نظرم نگران نشو چیزی نیست عزیزم.واسه منم ۳روز اختلاف دارن.و به لانه گزینی ربط داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی اون سومی که ریداکت کردین ۳ روز کوچیکتر بود؟ اون دو تا یه اندازه اند؟ انشالله که تا آخر بارداری ...

نه عزیزم دوتاش که همزمان بودن یکیش ریداکت شد ان تی اش ۳/۶اینا بود.اونی که بعدا رشد کرده بود موند

2731

@مامان_ماهک10    

عزیزم شما بیبی چکت روز ۷ هاله انداخت درسته؟

قبلشم زده بودین ؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

@مامان_ماهک10    

عزیزم شما بیبی چکت روز ۷ هاله انداخت درسته؟

قبلشم زده بودین ؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
شما مگه pgs داري؟ ابن سينا جنين شناسي اش خيلي خوبه اما به ژنتيكش من مشكوكم 

نه من اصلا نمیدونم این چیه کامل ولی اگه یه وقت لازمم بشه باور کن از تحقیق خسته شدم با این که اول راهم

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
ذنوبي هم دكتر خوبيه اما انصاري پور براي كساييكه چند انتقال منفي داشتن توصيه ميكنم برن پيشش چون بالات ...

خب پس حتما زنگ میزنم تغییرش میدم یه وقت خدای نکرده مال منم منفی نشه مرسی عزیزم خداخیرت بده

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
سلام عزیزم خوبی‌؟ شیرم که هنوز مصمم میدوشم ولی خیلی کم شده 230 سی سی، توکل به خدا، ولی دیگه تلاش بیش ...

سلام قربونت خیلی ممنونم شکرخدا خوبم, امروز پرواز دارم برم تبریز ببینم کی انتقال میدن؟ سونوکنه. 

ای جانم خودتو اذیت نکن همینم خیلی خوبه. حیف پس تهرانه وای تاپله بالامیرم یاپایین کلی خرچ هرچ صدا میده ودردمیگیره یهویی شد

فدات شم مهربونی از خودته خواهر خوبم ان شاالله فردا میای دیگه؟ ان شاالله که همه چی خیلی خوب پیش بره ...

سلام عزیزم خوبی؟ حالت چطوره؟ علایم نداری؟ اره امروز دارم وسایلمواماده میکنم امروز پرواز داریم توکل بخدا. 

وای اینقدراینباردلم میخوادبگیره کلی لباس گوگولی برم بخرم

خیلی انرژی مثبت ومهربونی حتما کنجدات میچسبن به دلت ومثبت میشی عزیزم ...اره دیگه خداروشکر سه ماه موند ...

واییی الهی من فدات بشم چقدر خوب گفتی الهی امین خدای بزرگ ازدهنت بشنوه. امروز میرم سونو دیگه, میگم خریدای نی نی روکردی؟ من که دلم ضعف میره واسه خرید کی میشه ماهم بریم... 

خیلی خوبی عزیزم خداحفظت کنه واسه خودت ونی نی صلوات فرستادم

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم

سلام عزیزم خوبی؟ حالت چطوره؟ علایم نداری؟ اره امروز دارم وسایلمواماده میکنم امروز پرواز داریم توکل ب ...

سلام گلم مرسی تو خوبی؟ ان شاالله که به سلامتی میاین و همه چی عالی پیش میره و با همین انتقال هم مامان دوتا جوجه ی ناز میشی.برات آیت الکرسی میخونم کارات خیلی خوب بره جلو عزیزم

آره دیگه ان شاالله خودتو آماده کن برا خریدای گوگولی😍😍

من امروز دلم طاقت نیاورد رفتم بتامو تکرار کردم ظهر آماده میشه جوابش دعا کن عزیزم بتام بالا رفته باشه.

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
سلام گلم مرسی تو خوبی؟ ان شاالله که به سلامتی میاین و همه چی عالی پیش میره و با همین انتقال هم مامان ...

سلام فدات ممنون شکرخدا خوبم فقط یه زانوم افتضاح خرچ خرچ صدامیده چه مرگم شد یهویی. 

ممنون عزیزم خیلی لطف کردی شرمندتم. وای اره ایشالله اول شماهابریدخرید بعدما. اینقدر لباساهاشون دل میبره خدامیدونه من غش وضعف میرم. 

الهیی عزیزم حتنابالارفته به چیزای خوب فکرکن برات حمدمیخونم الان مامان مهربون. راستی جوابش اماده شدبه منم بگو, پروزسترون هاتوادامه میدی? باانوکسا پارین؟