2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821764 بازدید | 669233 پست
نمی دونم مگه pgd مرحله اول و دوم داره؟ بهم گفتن یک ماه و نیم طول می کشه تا pgd شن، اره میکرو کردم 16 ...

اره مرحله اول و دوم داره

الان مگه پول واریز نکردی مواد تهیه کنن؟

اون مواد که میاد pgd اولیه رو شروع میکنن

بعد که به اصطلاح خودشون اون آماده بشه

از جنین بیوپسی میگیرن و داخل اون موادی که تو pgd اولیه درست کردن میذارن و جواب میدن

که حالا ابن سینا گفت جواب بیوپسی رو بهت ۳ ماهه میدیم که باید جنینا دوباره فریز بشن

که من قبول نکردم

اما مام گفت ۲ روزه تا دو هفته ای 

گفت تو سیکل انتقال قرار میگیری ما این کارو میکنیم

البته اینجام باز ابهام هست مگه میشه 

جنین ۵ روزه رو باز کنن نمونه ازش بگیرن بعد دو روز وایسن جوابش آماده شه

اونجوری که جنین ۷ روزه میشه😉پس اینام مجددا فریز میکنن

حالا قراره جنین شناس دوباره باهامون تماس بگیره

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
چرا نموندی همون موقع که میخوان pgd کنن میکرو کنی چون الان اینجوری جنینات رو باید از فریز در بیارن ن ...

نیلوجون عکست قشنگ بود چرا برداشتی

انشالا که خیر باشه خدا کمک کنه برکتش رو براتون سرازیر کنه   نینی نازت هم بدون مشکل بچسبه به دلت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه میدونی ،منم جنینام ۶ و ۷ و ۸ سلولی بودن ،ولی اصلا نمیدونم کدومها رو انتقال دادن و کدومها رو گذاش ...

چرا عزیزم خوبه. اگه شما برگ جنین مشتاقت رو ببینی جلوی کیفیت، نوشته cell (سلول) ولی مال گیسوجان نوشته نامساوی. کیفیت جنیناش با شما فرق داشته.

مشتاق گرید جنین رو مشخص نمیکنه فقط تعداد سلول رو میگه. اما گرید رو خود جنین شناس میدونه برا همین با اینکه من جنین شش یا هشت هم داشتم دکتر نصر گفت ضعیف بودن. احتمالا گریدشون خوب نبوده.

جنین سالم باید روز سوم، شش یا هشت سلولی باشه.

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
5 روزه هست خود دکتر گفت روال کارشون اینه که جنینا فریز شن بعد pgd شن، سپردمشون دست خدا دیگه، انشاءا ...

انشالله عزیزم

توکل به خدا

یادم رفت چه مشکلی داشتی که میخوای pgd کنی ولی از خدا میخوام هر چی که هست بهار ۱۴۰۰ برا هردومون پایان این راهو آغاز مادری کردنمون باشه

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2731
اره مرحله اول و دوم داره الان مگه پول واریز نکردی مواد تهیه کنن؟ اون مواد که میاد pgd اولیه رو شرو ...

آره پولو همون آبان ماه موقع درخواست دادم، میخای مام انجام بدی؟چندتا جنین داری، چقدر برای pgd ازت می گیرن؟

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
نیلوجون عکست قشنگ بود چرا برداشتی انشالا که خیر باشه خدا کمک کنه برکتش رو براتون سرازیر کنه   ...

جدی؟مگه پاک شده

خودم که دارمش 

انشالله عزیزم

شماخودت خواستی بیهوشی کامل بگیری من سری قبل بیهوشی کامل  بودم این سری دوس دارم بی حسی باشه زایم ...

نازنین جون من خودم خواستم واقعا میترسیدم فیلم بردار گفت اون لحظه به دنیا اومدن خیلی قشنگه بی حسی بگیر ولی من نمیتونستم 😢

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ممنون عزیزم، خیلی وقته منتظرم، از خدا فقط صبر و تحمل برای هممون میخام، شما هم میخوای pgd انجام بدی؟

انشالله ،نه عزیزم من pgd ندارم

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2738
انشالله عزیزم توکل به خدا یادم رفت چه مشکلی داشتی که میخوای pgd کنی ولی از خدا میخوام هر چی که هست ...

چه دعای قشنگی،انشاءالله گلم، زوج مینور هستیم، انشاءالله همه منتظرا به زودی مادر شن.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست

دوستان یه سوال دارم‌ لطفا هرکی اطلاع داره جواب بده خیلی سردرگمم 

داروهای انتقالمو گرفتم به دکتر گفتم که میخوام پی آر پی کنم ینی بهش پیشنهاد دادم گفت که اگه میخوای انجام میدم بعد اسپرین رو تو نسخه برام خط زد 

من مشکل انعقادی دارم بهش گفتم خب من مشکل انعقادی دارم با روزی سه تا استرادیول مشکلی پیش نمیاد گفت بعد انتقال برات انوکسا مینویسم 

حالا میگم این پی ار پی تاثیرش تو مثبت شدنه یا آمادگی رحم و بالا بردن ضخامتش ؟؟؟؟ 

نمیدونم دودلم انجام بدم یا نه 

با شرایط من بنظرتون کدوم کار درسته ؟؟؟؟؟ 

ماه پیش هم هیستروسکوپی و خراش داشتم 

@زینبی_بابا    

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..
چرا عزیزم خوبه. اگه شما برگ جنین مشتاقت رو ببینی جلوی کیفیت، نوشته cell (سلول) ولی مال گیسوجان نوشته ...

بله درسته عزیزم ،پس احتمالا گریدشون خوب نبوده 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
آره پولو همون آبان ماه موقع درخواست دادم، میخای مام انجام بدی؟چندتا جنین داری، چقدر برای pgd ازت می ...

بخدا دارم دیوونه میشم بین زمین و آسمون معلقم نمیتونم تصمیم بگیرم 

شما راهنماییم کن

من ۲۲ تا جنین گرید a سه روزه تو شهرستان فریز دارم 

اول قرار بود اونارو ببرم اونجا pgd کنم 

اگه این کار رو بکنم pgdاولیه ۷ میلیون تومنه و برا ۴ جنین قیمت ۱۸ میلیون و به ازای هر جنین اضافه ۵ میلیون

من اگه بخوام ده تا جنین رو pgd کنم ۴۸ میلیون میشه با pgd اولیه میشه ۵۳ میلیون تومن

هزینه ذوب جنینام میشه ۳ میلیون و هزینه انتقال به رحم میشه ۳ میلیون

میشه حدودا ۶ میلیون تومن

اما پیش خودم گفتم اگه تو مرحله فریز و دفریز کردن کیفیتشون بیاد پایین اگه تو مسیر بردن به تهران کیفیتشون بیاد پایین چی

این شد که الان تصمیم گرفتم دوبار پانکچر شم که هزینه پانکچر و دارو رو بخوام ۱۰ تومنم در نظر بگیرم باید۷۰میلیون داشته باشم

حالا پزشکه جنین شناس قراره تا چهارشنبه بهمون زنگ بزنه بگه یه مرحله آزمایش اولیه هم هست که شاید نیاز باشه اونم انجام بدیم

اگه اونم بخواد هزینه ها شاید ده تومن دیگه هم بره بالاتر

منم درد دارم  امروز رفتم بيمارستان دكتر جايگزين عارفي بود ولي نميدونم چرا فقط گفت طبق روال قبل ...

ان شاءالله به خير بگذره 

خيلي استراحت داشته باش 

اين رو چندبار نوشتم نمي دونم چرا سند نميشه 

در این خاکـ /در این مزرعۀ پاکـ/به‌جز عشقـ/به‌جز مهر/دگر هیچ نکاریم ….

آره پولو همون آبان ماه موقع درخواست دادم، میخای مام انجام بدی؟چندتا جنین داری، چقدر برای pgd ازت می ...

چقدر واریز کردی واسه مواد؟

همه ۱۶ تا رو میخوای انجام بدی؟

هزینه های اونجا چقدره؟