2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841228 بازدید | 670509 پست
فعلا که میگن مواد برای pgd تمام شده سفارش دادیم بیارن، از آبان درخواست دادم کلافه شدم آنقدر طول کشید ...

اره دارن 

چقدر طولانی

پس مرحله pgd اولیه ت هنوز انجام نشده

موادت برسه احتمالا یک ماه و نیم تا دوماه طول میکشه که pgd اولیهت انجام بشه

میکرو شدی جنین داری؟

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
عزیزم مال منم دقیقا همینه. جلوی quality (کیفیت) تعداد سلول های جنینت رو نوشته. هشت تا تخمک داشتی که ...

سلام عزیزم خوبی ؟وقتی که تعداد سلولها روز سوم نرمال نیست پس چه دلیلی جنین ها رو تا روز ۵ نگه دارن

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چکار کردید عزیزم ؟الان چه مرحله ی انتقال هستید ؟خیلی تو فکرتون بودم  من فکر میکردم فقط pgs برا ...

لطف داری مهربون، والا فعلا که هیچ، جنینا رو دادم pgd کنند ولی میگن موادمون برای pgd تمام شده درخواست دادن بیارن، نه pgd هم سلامت جنین رو کاملا بررسی می کنه.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
2731
بچه ها تیروئید من یعنی اف اس اچ 4 هست. خیلیا میگن باید برای باردار شدن پایین تر باشه. پس چرا دکتر چی ...

عزیزم tsh ۴ طبیعیه ولی برای اقدام بارداری باید حدود ۱ بشه منم ۵ بودم این دکترا و ماماها حواسشون نیست خودم رفتم دکتر غدد قرص داد تو یکماه شد ۲.۵ که گفت تا مثبت شدن ادامه بده دوباره آزمایش بده 

لطف داری مهربون، والا فعلا که هیچ، جنینا رو دادم pgd کنند ولی میگن موادمون برای pgd تمام شده درخواست ...

چه بد،یعنی چی تمام شد ؟خوب اینها تجهیزاتشون هست که همیشه باید در دسترس باشه ،ناراحتی های خودمون کمه ،اینها هم بهش اضافه میشه ،انشالله که خیلی زود همه چی فراهم میشه و جنینهای خوشگلت رو انتقال میدی عزیزم

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
سلام عزیزم خوبی ؟وقتی که تعداد سلولها روز سوم نرمال نیست پس چه دلیلی جنین ها رو تا روز ۵ نگه دارن

سلام. مرسی عزیزم تو خوبی؟

اینکارشون درسته ک میزارن پنج روزه بشه میخان مطمین باشن که کارشون رو صددرصد انجام دادن. و حتی زوج شاکی نشن ک چرا جنینارو سه روزه دور ریختین. ولی خود جنین شناس از اول وضعیت رو میدونه و باید همون روز سوم به زوج بگه ک شرایط چیه و انتقال کنسله نه اینکه سه بار برای انتقال بکشنش مرکز. 

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2740
لطف داری مهربون، والا فعلا که هیچ، جنینا رو دادم pgd کنند ولی میگن موادمون برای pgd تمام شده درخواست ...

چرا نموندی همون موقع که میخوان pgd کنن میکرو کنی

چون الان اینجوری جنینات رو باید از فریز در بیارن نمونه گیری کنن و دوباره فریز کنن کیفیتشون میاد پایین

شایدم جوابش دو روزه حاضر بشه نیاز نباشه دوباره فریز کنن همون موقع برات انتقال بدن

جنینات چند روزه ان؟

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
اره دارن  چقدر طولانی پس مرحله pgd اولیه ت هنوز انجام نشده موادت برسه احتمالا یک ماه و نیم ت ...

نمی دونم مگه pgd مرحله اول و دوم داره؟ بهم گفتن یک ماه و نیم طول می کشه تا pgd شن، اره میکرو کردم 16 تا جنین بلاست طی دو بار تخمک کشی تشکیل شد، درخواست دادم pgd شن، میگم برای شما pgd کردن جنینارو؟ این مرحله اول و دوم pgd چطوریه؟ جنین چندتا سالم بود؟ من که دلم خوش 20 دی تماس گرفتم بعد از یک ماه از درخواست گفتم چندتا جنین سالمه گفتن مواد فعلا نداریم درخواست دادیم بیارن بعد شروع کنیم.

چرا نموندی همون موقع که میخوان pgd کنن میکرو کنی چون الان اینجوری جنینات رو باید از فریز در بیارن ن ...

5 روزه هست

خود دکتر گفت روال کارشون اینه که جنینا فریز شن بعد pgd شن، سپردمشون دست خدا دیگه، انشاءالله خودش هواشونو داره.

سلام. مرسی عزیزم تو خوبی؟ اینکارشون درسته ک میزارن پنج روزه بشه میخان مطمین باشن که کارشون رو صددرص ...

آخه میدونی ،منم جنینام ۶ و ۷ و ۸ سلولی بودن ،ولی اصلا نمیدونم کدومها رو انتقال دادن و کدومها رو گذاشتن بلاست بشن ؟یعنی جنین ۶ سلولی روز سوم خوب نیست ؟

چه بد،یعنی چی تمام شد ؟خوب اینها تجهیزاتشون هست که همیشه باید در دسترس باشه ،ناراحتی های خودمون کمه ...

ممنون عزیزم، خیلی وقته منتظرم، از خدا فقط صبر و تحمل برای هممون میخام، شما هم میخوای pgd انجام بدی؟

همسر من اصلا زیر بار نمیره بعد زدنش رو خودم میتونم بزنم مشکلم پر کردنشه که یه کششی داره وقتی آدم میخ ...

سمرجون خودت میتونی سینافکت مثل آبه کاری نداره کشیدن و زدنش

با سرنگ معمولی بکش بعد سر سوزن انسولین رو میزنی نود درجه به بالای بازو

2706