2733
2739

من با یه اکانتم به تاپیکم پربازدید شد اونموقع ها حتی نمیدونستم پر بازدید اینجا به چیا میگن و 400هزار نفر بازدید داشت. پشمام ریخته بود فرض کن یه پیج میزدی این تعداد فالوت میکردن بلاگر بودی😂😂

چهارتا تاپیک پربازدید داشتم تا حالا

چند روزم موندن تو سایت بازدیدهاش یادم نیست😃

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

نع باو 

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اره یبار انتخابات 

یبار عکس خودم

یبار عکس خودمو یه پسر دیگ رو گزاشتم 

اما انچناان پربازدید نبودن در حد ۱۱ ص جلو رفت در واقع برام مهم نیست

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم..(ادامه دارد)
2731

یعنی ۴۰۰ هزار نفر در مورد زندگی من نظر بدن؟

اصلا خوشم نمیادش 

تاپیکام تو این دو سال که تو سایتم یا بیشتر ۱۲ تاست 

قفله همه 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

من تاپیک هام پربازدید نشده چون اولا عنوان های جنجالی نداشتم دوما عادت به قطره چکونی گذاشتن ندارم همه رو یکجا میذارم 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
2738
درمورد چی بود  من مشاور کنکورم

یکیش در مورد روز مادر بود

یکیش یه مهمونی پارسال عید رفتیم تهران

یکیش راجب گفتگو دو نفر تو آرایشگاه

یکیش هم کیف هشت میلیونی که میخواستم برا دخترم بخرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
یعنی ۴۰۰ هزار نفر در مورد زندگی من نظر بدن؟ اصلا خوشم نمیادش  تاپیکام تو این دو سال که تو سای ...

وقتی نوشتم خب میخواستم نظر بدن. موضوعی که نخوام نظر بدن به کسی اجازه نمیدم نظر بده 

درمورد چی بود  من مشاور کنکورم

یکی دیگه هم بود عکس بازیگرا میذاشتم میگفتم تو صدا و سیما نماد چی ان؟ تو ده دقیقه ۲۰ صفحه رفت جلو دعوا شد ترکید وگرنه پربازدید میشد😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من تاپیک هام پربازدید نشده چون اولا عنوان های جنجالی نداشتم دوما عادت به قطره چکونی گذاشتن ندارم همه ...

من اصلا اونموقع تازه عضو شده بودم منم عنوان فقط موضوعی بود که اصلش بود. اسکیرین چتم صفحه اول گذاشتم ولی جالبه که بعد از یک روز یهو همه ریختن تو تاپیک. نه همونوقع 

2706