2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6833179 بازدید | 669966 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلارام حون خوبي؟ ايشالله كي ميري براي غربالگري؟ من هفته نهم هستم دكتر گفت هفته ديگه بيا مطب

سلام عزیزم خوبی؟ نی نی کوچولو خوبه؟ یکی یه دونه است؟

بهم برا نوزدهم نوبت ان تی داده .اون موقع میشم دوازده هفته کامل

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت
2742
سلام عزیزم خوبی؟ نی نی کوچولو خوبه؟ یکی یه دونه است؟ بهم برا نوزدهم نوبت ان تی داده .اون موقع میشم ...

به اميد خدا ايشالله كه همه چي خوب پيش ميره برات

مرسي عزيزم اره يه دونه خداروهزار مرتبه شكر

منم برام شنبه هفته آينده بهم گفته بيا مطب 

2740
عزیزم خیلی ناراحت شدم یادمه خبر مثبت شدنت رو‌دادی  ایشالا خیره برات و به زودی دوباره مثبت میشی ...

اره احتمالا برم اونجا

دکترم گفت ابن سینا

اما من نمیددنم اونجا چه جوریه

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
@زینبی_بابا     و دوستان سلام شما هپارین یا آنوکسا رو چجوری رو ران پا  و بازو تزریق ...

من انوکسا رو دور ناف میزدم ولی آمپول زیر جلدیه میشه تو بازو هم زد با زاویه ۴۵

گوشت بازوت رو بین دو انگشتت بگیر و سوزن رو با زاویه ۴۵ فرو کن بعدش پوستت رو ول کن و سرنگ رو خالی کن چند ثانیه بیشتر نگه دار بعدش سرنگ رو خارج کن 

شك هايت را باور نكن و به باورهايت شك نكن ❤️
عزیزم خیلی ناراحت شدم چند هفته ای ؟ جنین ماژور ربطی به تالاسمی داره؟

۱۳ هفته عزیزم

بله ما هردومون تالاسمی مینور بودیم ،که خب مشکلی نیست

اما جنینمون ماژور شد باید سقط بشه

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
وای عزیزم     اینو نمیشه قبل انتقال فهمید؟    

چرا انشالله انتقال بعدی حتما قبلش آزمایش انجام میدیم

اینجا که آی وی اف شدم این آزمایش رو نداره

باید جنینام رو بگیرم بیارم تهران

من انوکسا رو دور ناف میزدم ولی آمپول زیر جلدیه میشه تو بازو هم زد با زاویه ۴۵ گوشت بازوت رو بین دو ...

ممنون عزیزم قسمت بازو یعنی قسمت خارجی بازو؟اون حوالی که بچه بودیم واکسن میزدن؟

سلام عزیزم خوبی‌.؟؟ 😢😢😢😢😢 خیلی متاسفم 😔 😔 😔 نمیدونم چی بگم 😓  ببین گلم نمیدونم شهر به ...

سلام عزیزم

ممنونم 

اره گلم قابل انتقاله با مرکز مام و چند جا دیگه صحبت کردم تانک ازت میدن بهمون(مخزنای کوچیک حاوی نیتروژن)جنینارو میبریم اونجا همونجا آزمایش میشن و انشالله بعد از تایید سلامتشون انتقال میدن

2706