2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6833533 بازدید | 669986 پست
آره 😁 مامانم و خالم دوقلو هستند ژنشو داریم

عزیزم خداروشکر انشالله تا چند روز دیگه خبر مثبت شدنتو بدی همینم به فال نیک بگیر چه بامزه من نمیدونستم همچین چیزی ممکنه تو آی وی اف پیش بیاد بعد تخمک کشی. برات خیلی خوشحال شدم گلم در کل موفق باشی در ادامه راه

در اندک من تویی فراوان یارب..
سلام خانمي منم مثبت شدم آبان ،اصلا هييچ هيچ علائمي نداشتم ايشالله كه شما هم مثبتين

خدایا هزار مرتبه شکر تبریک میگم عزیز دلم ایشالا که بچتو صحیح و سالم بغل کنی ممنونم که بهم امید دادی توکل به خدا ایشالا خدا دل همه منتظرارو شاد کنه منم مثبت بشم چون دیگه جنین ندارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیرم خدا بزرگه نمیدونم چی بگم واقعا 😔 دکترت نظرش چیه ؟ نگفت دلیلش چیه 

میگه خیلی نادره بدن کسی ب این همه دارو جواب نده

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2738
مام جان مگه فرقی داره سیکل طبیعی با غیر اون؟؟ چون منم داروهام همین اچ ام جی و ستروتاید و سینال بود

شما واسه انتقال رو میگی یاتخمک کشی عزیزم

واسه انتقال وقتی استرادیول مصرف نکنی یعنی داری توسیکلی که طبیعی آندومترتش ضخیم میشه انتقال می دی

الهی عزیزم ناراحت شدم از اینکه نی نی تون رو باید سقط کنین😔انشاءالله طبیعی حامله بشین و سالم بغلتون ...

عزیزم من به جای دوستمون جواب دادم، من الان باردار نیستم.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
ممنونم عزیزم انشالله برای خودتون  من فقط از دیروز تاحالا درد پریودی دارم چون زمان پریودیم ...

تبریک میگم عزیزم 

اما جرا اینقد عدد بتات بالاس

برای روز ۱۳ بتای بالای دوهزار خیلیه

زده چند هفته برات ؟ 

شما واسه انتقال رو میگی یاتخمک کشی عزیزم واسه انتقال وقتی استرادیول مصرف نکنی یعنی داری توسیکلی که ...

عزیزم شما کدوم مرکز انجام میدین؟تا الان هزینه هاتون چقدر شده؟

تبریک میگم عزیزم  اما جرا اینقد عدد بتات بالاس برای روز ۱۳ بتای بالای دوهزار خیلیه زده چند ه ...

منم برام جای سوال داشت 

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍
2706