2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849620 بازدید | 671070 پست
نخور .شما تازه مثبت شدی . من لا اینکه الان تو یتزده هفتم ترجیح میدم نخورم. تو نت گفته سه ماهه دوم مش ...

دلارام حون خوبي؟

ايشالله كي ميري براي غربالگري؟

من هفته نهم هستم

دكتر گفت هفته ديگه بيا مطب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خوبی چی شد امروز انتقال دادی ؟ چند تا جنین ؟ 

سلام عزیزم. آره خداروشکر. سه تا بودن ! یکیش تقسیم سلولی کرده شده دوتا. انشالا به زودی ههمون مادر بشیم به امید خدا 

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈
2731
بله عارفی  من که اصلا ازش راضی نبودم

ممنونم که گفتی عزیزم....

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی
۵روزه میشند نه عزیزم این پری که میشی هیچی پری بعدیت روز دوم برو انشاالله عزیزم بادعای شما

اهان باشه چشم عزیزم خیلی ممنون لطف کردی. 

انشالله حتنامادرمیشی بخدادعاتون میکنم چون میدونم چقدرسخته

عزیزم vsc همون آزمایش سلفریِ؟همه حانومای باردار باید اینو انجام بدن؟ماژور یعنی چیه؟

عزیزم این آزمایش برای تعیین سالم، مینور یا ماژور بودن جنین هست که تو هفته 12 بارداری انجام میشه، برای زوج مینور هست این آزمایش،بقیه نیاز ندارن،ماژور بودن جنین یعنی کم خونی شدید، که اگه جنین ماژور شه باید سقط شه. 

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
اینم از شانس منه😭😭😭 آمپول واریوپپتیل  آمپول رشد استرادیول روزی ۳تا قرص واژینال واژیفم ۳ت ...

اخیی عزیزم تعجب میکنم میگم نکنه توام استرست خیلی زیاده؟؟ 

انشالله اینبارپی ارپی نتیجه میده واست گلم

مرسی عزیزم 😘😘

عزیزم واسه تعیین جنسیت تو مرکز مام شما نصر رو قبول دارین؟یا دکترای دیگش هم خوبه؟خود دکتر واستون کاراتون رو انجام دادن؟من درخواست دوستی دادم میشه قبول کنین.ازتون چنتا سوال داشتم

عزیزم این آزمایش برای تعیین سالم، مینور یا ماژور بودن جنین هست که تو هفته 12 بارداری انجام میشه، برا ...

الهی عزیزم ناراحت شدم از اینکه نی نی تون رو باید سقط کنین😔انشاءالله طبیعی حامله بشین و سالم بغلتون بگیرین❤