2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821383 بازدید | 669209 پست
اره عزیزم دروغم چیه, بدنت خوب جواب داده به داروها. من مطمینم خوب پیش میره چون فولی بین1تا2میل درروزم ...

آره عزیزم بین پست ها دیدم گفتی مادرت عمل داره اشکال نداره حتما حکمتی توشه و من مطمئنم یه روزی با مامانت نشستی و فسقلی هات بغلتونن همه چیو بسپر به اون بالا سری یجوری راست و ریستش میکنه که تو کارش میمونی

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
@زینبی بابا منشن نمیشه ...شیافم رو زیاد کردم استراحت دارم به نظرتون تا پایان دفع لخته های سیاه انوکس ...

عزیزم بله حتما قطع کن 

چون فقط و فقط صرف آزمایش نمیشه گفت مشکل انعقادی داری

گاهی با وجود مشکل در پارامترهای آزمایشگاهی نیاز به انوکسا و آسپرین نیست، مثل الان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام زینب جون ..خوبید عزیزم؟ نگو که کرونا گرفتید! خدایا این چی بود اومد تو دنیا! خدا خودش به دنیا ر ...

سلام عزیزم خودت خوبی‌؟ بچه ها خوبن؟ 

بله متاسفانه گرفتیم ولی خدا رو شکر داره تمام میشه فکر کنم

خیلی مراقب خودتون باشین و اگر تو اطرافیان کسی زیاد رعایت نمیکنه شدیدا ارتباطتون رو محدود کنین وگرنه تمام زحمات شما به هدر میره

سلام عزیزم خوبی‌؟ بلید ببینی crl چند بوده  نه عدد 2 زیاد نیست اصلا، 4 زیاد حساب میشه گلم

فداتشم عزیزم سونو رو ازمایشگاه ازم گرفت ...امروز اگه همسرم وقت کنه میره جواب ازمایشو بگیره ایشالا که ازمایشم خوب باشه ...زنگ زدم گفتن جواب غربالگری وتوسایت نمیذارن 

به دکترت اعتماد کن عزیزم وقتی فقط بهم سینال داد نگران بودم که جواب نمی گیرم ولی خداروشکر فعلا که تا ...

شما مشکلتون چیه؟

من شوهرن ازوهست خودم مشکلی ندارم ولی دکترگفته تخمکام زیادنیستن

یا رب العالمین
تاثیرش فرق داره؟  اخه دیروز مرکز ناباروری زدم جلوی بازوزد دردهم‌اومد ولی امروز یجادیکه رفتم پش ...

جذب میشه خیالت راحت.زیر جلدی همون قسمت شلی وپشت بازو میشه.درست بزنن بهتره

2740
سلام عزیزم خوبی‌؟ ما همه کرونا گرفتیم متاسفانه  به خاطر رعایت نکردن خانواده خودم، خدا رو شکر د ...

آخی عزیزم

قطعا خیلی سخت بوده برات

چون خودت این همه مدت رعایت کردی

انشالله خیلی زود، حال همه تون خوب بشه😘💋

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
لیانا جون شما  الان دوقلو هم دارید؟

نه گلم بارداری قبلیم دوقلو داشتم که تو ۲۴هفته زایمان زودرس شدم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام...من 5 هفته و 5 روزم چهرشنبه سونو شدم دکتر گفت خوبه البته تو مطب ...دیشب خونریزی د دفع لخته داش ...

سلام عزیزم. من اگه اشتباه نکنم تو پنج هفته و شش روز به لک بینی افتادم اونم از نوع قرمز. دقیقا خون بود. اما استراحت مطلق بودم دکتر علاوه بر دوتا شیاف یه امپول پروژسترون هم اضافه کرد و بعد دو روز قطع شدو خدا رو شکر هنوز نی نی تو شیکممه‌. من مشکل فاکتور پنج لیدن دارم. دکتر مثه شما بهم هم اسپرین داده هم انوکسا ولی بهم گفت اگه دوباره اون اتفاق برام افتاد اسپرین رو کلا قطع کنم و فقط انوکسا مصرف کنم.. ولی خدا رو شکر الان بیشتر از یه ماه گذشته و دیگه خبری نیست. مهم ترین چیز اینه که خونسرد باشی و استرس نداشته باشی. بیشترین چیزی که باعث سقط میشه این استرس مهار نشده ماست. ببین عزیزم مایی که پروسه ناباروری رو گذروندیم بیشتر از هر کس دیگه احساس کردیم که اگه خدا نخواد نمیشه. به خدا توکل کن. ایشالا همونی که داده نگهش میداره. فقط استراحت مطلق باش و نگرانی رو از خودت دور کن

مامان سلما جون منم همش این تو فکرم بود توان انتقال رو بعد دوقلوها نداشتم‌ولی مجبور بودم برم ولی خدا ...

ان شاءالله که همیشه نگاه خدا و معجزش تو زندگیت جاری باشه.

قربونت عزیزم بالاخره باید دل به دریا زد من مشکلم همسرم هست که اصلا کنارم نیست الانم باید از کرج خودم برم بیمارستان بهمن اون فقط روز انتقال اونم با التماس میاد وقتی هم که منفی بشه دیگه زندگی ندارم من شرایطم خیلی سخته هیچ همراهی ندارم تو این راه خدا فقط دستگیرم باشه

خدایا شکرت
ان شاءالله که همیشه نگاه خدا و معجزش تو زندگیت جاری باشه. قربونت عزیزم بالاخره باید دل به دریا زد م ...

ببخشید عزیزم فضولی میکنم شما همسرت کلا بچه نمیخواد ؟ یا بخاطر ای وی اف  سختشه مثلا اکه طبیعی باردارمیشدین میخواست ؟ خیلی سخته تنهایی ولی شما توکل کن به خدا  ایشالا خدا خودش کمکت میکنه