2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821254 بازدید | 669205 پست
اره ای وی اف اونجا بودم چه روزایی بود انشاالله خدا به همه طبیعی و به آسونی نی نی بده  واسه عمل ...

اره منم دقیقا ای وی اف واسترساشو اونجا بودم ...ایشالا خدا معجزشو به همه نشون میده دل همه منتظرا رو شادمیکنه ...الهی که گل دخترت سالم بیاد بغلت وزایمان راحتی داشته باشی عزیزم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی عزیزم 😢 😢 😢 خدا رحم کرده بهتون حسابی درسته قبلا مبتلا شدی ولی هنوزم رعایت کن چون هنوزم احتم ...

سلام زینب جون ..خوبید عزیزم؟

نگو که کرونا گرفتید! خدایا این چی بود اومد تو دنیا! خدا خودش به دنیا رحم کنه و نجاتمون بده

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2728
واقعا چقدر سخته این آی وی اف یادم میفته باید برم برا انتقال لرز میگیرم خدا طبیعی روزی کنه مخصوصا که ...

مامان سلما جون منم همش این تو فکرم بود توان انتقال رو بعد دوقلوها نداشتم‌ولی مجبور بودم برم ولی خدا واسم معجزه کرد 

از خدا میخوام واست سوپرایز کنه ایشالا به راحتی مامان بشی عزیزم 💓💓💙💙💙

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
اره منم دقیقا ای وی اف واسترساشو اونجا بودم ...ایشالا خدا معجزشو به همه نشون میده دل همه منتظرا رو ش ...

قربونت بشم قسمت همه منتظرا ❤️

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2740
گفت چون آسپرین و انوکسا استفاده میکنی اگه یکدفعه دردت بگیره و بخوای زایمان کنی خطرناکه پس حساب شده ب ...

عزیزم دیگه چیزی نمونده گل دختری رو بغل بگیری..ماشاء الله 😍😍😍 به سلامتی و دل خوش ان شاء الله .حسابی مراقب خودتون باش 😘😘😘

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
اره حتما بزن  وای منم همچین حسی داشتم دقیقا اولین نفر رفتم بعد چند نفر به منشی گفتن چرا این خا ...

حس غرور میده لامصب 😎😎😎 ... نزدیک ظهرمیرم دکتر اعصاب نداشت اول صبحی 😕اره حتما میگم خود دکتر انجام بده ...ممنونم 

دکتر منم فقط سینال داده روزی دوتاد۷۵میزنم .خودکاری نیس مال من.گفته ازدوم تا هشتم بزنم نهم برم سونو

به دکترت اعتماد کن عزیزم وقتی فقط بهم سینال داد نگران بودم که جواب نمی گیرم ولی خداروشکر فعلا که تا اینجا خوب پیش رفته

بدون استرس داروهاتو استفاده کن

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
حس غرور میده لامصب 😎😎😎 ... نزدیک ظهرمیرم دکتر اعصاب نداشت اول صبحی 😕اره حتما میگم خود دکتر انجام ...

دقیقا 🤣🤣🤣🤣🤣

حالا به نظرم صبح خیلی مهربونه و انرژی داره خب این سری ظهر وقت بگیر 

فدااات عزیزم. حتما. آره خیلی لاغر ناجور شده بودم. سعی میکنم خیلی مراقبت کنم چون معلوم نیست این ویروس ...

چشم عزیزم حتما 😘 😘 😘 😘 

ما دقیقا عین قبل رعایت میکنیم حتی بیشتر 

دیگه خونه مادرم هم خیلی محدود میریم که دیگه رعایت نکردن بقیه ما رو مجدد مبتلا نکنه

سلام.عزیزم. چی شده گلم؟.از پیامای بچه ها رسیدم.ب این پیامت  ولی نفهمیدم.چی شده حالتون.خوبه؟

سلام عزیزم خوبی‌؟ ما همه کرونا گرفتیم متاسفانه 

به خاطر رعایت نکردن خانواده خودم، خدا رو شکر داره به خیر میگذره

2706