2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6832587 بازدید | 669947 پست
عزیزم بعضی وقتا مشکل ارثیه و با این رژیم ها یه درصد خیلی کمی تغییر میکنه.. خداروشکر برای شما ژنتیکی ...

درسته...البته من فراموش کردم همسر من قرص ژل رویال هم خورد

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
سلام  من امروز رفتم بیمارستان کارت جنین هام رو گرفتم ۹ تا جنین تشکیل شده ولی جنین شناس گفت ۵ ...

چرا عزیزم؟ ایشالله که هم خوبهاش هم ضعیفهاش به خوبی به رشدشون ادامه بدن. 

چرا ناامیدی عزیزم؟ به بدنت ایمان داشته باش که یه بار خودشو بهت ثابت کرده ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نتیجه ات چی شد؟ چای بیاریم که با شیرینیت بخوریم ایشالله؟ 😍

ان شاالله که همینطور میشه عزیزم.والا خودم از هیجان تپش قلب گرفتم.زنگ زدم میگن ۴ و نیم به بعد آماده میشه  

خدایا شکرت  
2742
چرا عزیزم؟ ایشالله که هم خوبهاش هم ضعیفهاش به خوبی به رشدشون ادامه بدن.  چرا ناامیدی عزیزم؟ به ...

نمیدونم چرا تو ذوقم خورده

شوهرم میگه یه بار دیگه پانکچر کن

خودم فکر میکنم زحماتم برای تقویت جواب داده و با توجه به سنم تخمک خوب دادم ولی مورفولوژی همسرم صفر بود متاسفانه و فکر میکنم اون جوابی که باید میگرفتم نگرفتم

سلام عزیزم  بی صبرانه منتظر خبر خوشت هستیم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

سلام گلم.ان شاالله که با خبر خوش میام.خودم از ظهر دارم سایت آزمایشگاه رو چک میکنم.آخرش زنگ زدم.میگن ۴ و نیم به بعد آماده میشه.  

خدایا شکرت  
سلام عزیزم خودت خوبی‌؟ پسر نازمون خوبه؟  آره چند وقته مجدد میتونم بیام آنا جون هم شدیدا شلوغه ...

ممنون عزیزم ما هم خوبیم شکر خدا❤❤

پسر شما خوبه؟غذا کمکی رو براش شروع کردین؟

خدا جونم شکرت...
2740
نمیدونم چرا تو ذوقم خورده شوهرم میگه یه بار دیگه پانکچر کن خودم فکر میکنم زحماتم برای تقویت ج ...

عزیزم وقتی ۹ تا جنین تشکیل شده که شکر خدا ۵ تاش عالی اند دیگه اسپرم بیشتر کارشو کرده. به نظر منم خیلی عالی بود تخمک‌هاتون. نگران نباش اصلا 😍

دوستان شما می دونید برای خدمات ناباروری کدوم مرکز یا بیمارستان با بیمه نیروهای مسلح قرار داد دارن ؟

من خودم ابن سینا می رم که قرارداد ندارن 

الان به رویان هم زنگ زدم گفتن نداریم 

در این خاکـ /در این مزرعۀ پاکـ/به‌جز عشقـ/به‌جز مهر/دگر هیچ نکاریم ….

آره عزیزم با جون و دل اگه قابل باشم و لایق باشم. عزیزم تو چه مرحله ای هستی؟ نی نی های تو هم روزی که ...

ممنون عزیزم هم قابلید و هم لایق من بنده گویا قابل نیستم بلکه بنده های خوب خدا دعا کنن که نگاهی بندازه بهم .

انتقال اولم که ۲۶ تیر بود منفی شدم حالا دارم یکم به خودم برسم آذر ماه ان شاءالله برم برا انتقال آخرم امروزم که همسرم اتمام حجت کرد که بار آخرت هست میری دکتر برا بچه فعلا شدم مقصر اول و آخر این جریان

خدایا شکرت
2706