2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838367 بازدید | 670371 پست
من ۳۳ سالمه. نمیدونم ولله   تو پانکچر ۸ تا تخمک داشتم، iui هم ۳ تا. اینجوری خیلی ترسناکه. ...

نه گلم amh تحت تأثیر روزهای سیکل نیست حتی اگر وسط سیکل ivf هم آزمایش بدی باز همون عدد هست، فقط یواش یواش با افزایش سن عددش کم میشه نه یهو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اره من هم از روز پنجم‌تقریبا هییچ علایم و حس و حالی نداشتم.. فقط امروز یک لک بینی خیلی کمرنگ و کوچی ...

من اون سری کمردرد و لک بینی داشتم مثبت شدم.انشاله شماهم مثبتین

یعنی شما رویان انشالله جنین برات تشکیل شد سه روزه فرش میخای انتقال بدی؟مطمینی تعداد تخمکات زیر ده تا ...

والله من فعلا دعا میکنم جنین تشکیل بشه ،فکر نکنم بالای ۱۰ تا بشه ،چون بار اول ۱۰ تا و بار دوم ۷ تا تخمک داشتم ،اگر هم انشالله تعداد بالاتر رفت فریز میکنن دیگه 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2738
نازنین جون عکس دخملی ک لباس زرد پوشیده بود رو عوض کردی نشناختمت خداروشکر از تعیبن جنسیت راحت شدی ال ...

عزیزم آیدیش leila193 هست

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
شماها بینتون کسی هست ک همسرش هم حرکت شکل صفر باشه ولی تعداد داشته باشه ها!! و دی اف ای پنجاه باشه از ...

عزیزم من دی اف ای همسرم35بود 6تا تخمک داشتم از بیضه گرفتن اسپرمو 2تا جنین تشکیل شد

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
سلام ماهک جون خوبیم خداروشکر عزیزم  خودت خوبی پسرمون رو دیگه نرفتی سونو ببینی ؟ آنومالی کیه ؟ م ...

مرسی عزیزممم والا ۱۲ مهر وقت دکتر دارم اون موقع برام مینویسه برم احساس میکنم دیر میگذره 😁

اره خوب شدم دیگه درد نگرفت یه موقع خیل خیلی کم درد میگیره و اکی میشه 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

سلام 

من امروز رفتم بیمارستان کارت جنین هام رو گرفتم

۹ تا جنین تشکیل شده ولی جنین شناس گفت ۵ تاش عالی هستن ولی اون ۴ تای دیگه رشدشون عقبه، یعنی ۴ سلولی هستن

پرسیدم که ممکنه رشد کنن ، گفتن بله ممکنه

ولی من دلم رو حتی به اون خوباش هم نمیتونم خوش کنم چه برسه به این ۴ تا

با این حساب منم نباید انتظار بیشتر از یه جنین داشته باشم چون مورفولوژی همسرم صفر هست

این کارهارو انجام بده چون واقعا جواب میده

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
2706