2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821563 بازدید | 669216 پست
نازنین جون عکس دخملی ک لباس زرد پوشیده بود رو عوض کردی نشناختمت خداروشکر از تعیبن جنسیت راحت شدی ال ...

راستی اون دوستمون لیلا رو میگی دیگه شما پی جی دی کرد یه جنین پسرموند ومنفی شد ؟ اون بادکتر طرازی دفعه ششم دخترشو باردارشد ...این دفعه هم دکتر طرازی بود که منفی شد الان فک کنم داره میره پیش دکتر نصر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نازنین جون عکس دخملی ک لباس زرد پوشیده بود رو عوض کردی نشناختمت خداروشکر از تعیبن جنسیت راحت شدی ال ...

عزیزم فکر کنم منظورت موری جون بود البته اسمش به انگلیسی نوشته شده

بلد نیستن لابد...من سه روز زدم...اولیشم بردم یه درمانگاه خیلی کروکثیف نزدیک خونمون بود میگفت نمیزنم ...

به من دو روز داده بود، يه روزش که پنج شنبه خودشون زدن، يه روزم جمعه که نزدن، الان ميرم بزنم

2740
عزیزدلم الهی که کنجدکوچولاهات محکم بچسبن به دل مامانیشون 😘😘ایشالا دوهفته دیگه بایه بتای تپلی   ...

انشاالله انشاالله😊مرسی عشقم انشاالله تو هم فردا قلب کنجد کوچولوتو ببینی دلت آروم بگیره ما رو هم خوشحال کنی😘😙

سلام خوبی گل دخترت خوبه؟ لیانا من دو روز پیش کمر درد پری شدید گرفته بودم دو روز طول کشید خیلی ترسید ...

سلام ماهک جون خوبیم خداروشکر عزیزم  خودت خوبی پسرمون رو دیگه نرفتی سونو ببینی ؟ آنومالی کیه ؟ من که تا ۵ماهگی همونطور بودم 

دیروز فکر کنم دکتر امیری یه پست در این مورد گذاشته بود که اگه با استراحت خوب شد اصلا جای نگرانی نیست واسه شما هم که خوب شده خداروشکر من یه جا خوندم وقتی رحم داره بزرگ میشه مادر این حالتارو داره نگران نباش 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷