2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821549 بازدید | 669216 پست
خانما کسي از نوشين خبر داره؟؟چيشد رفت سنوي دوم؟ @لی_لا1     ببخش عزيزم نوشين نتونستم ت ...

خواهش میکنم عزیزم. نوشین جون گفته بود آخر شهریور باید دوباره بره سونو. اما خبر دیگه ای ازش ندارم

الان رو یه پستش ریپلای کردم. منم نتونستم تگش کنم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
آره عزیزم هزینه جدا میگیرن. مثلا آزمایشگاه ویروس شناسی کیوان فکر کنم هنوز 250 هزار تومنه، اما جاهای ...

همون روز پانکچر یعنی میفرستن بری این آزمایو بدی؟

در اندک من تویی فراوان یارب..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بهت نگفتن چرا اینکارو میکنن؟ خب چرا همون موقع این مراحلو نجام ندادن؟

عزیزم چون من تعیین جنسیت بودم دکتر گفت اول پی جی کنن بعد فریز کنن کیفیت جنین میاد پایین ...ولی من قبول ندارم جنینای مامان ماهک ونوشین جون هم اول پی جی دی کردن بعد فریز کردن ...دکتر بخاطر هزینه پی جی دی گفت چون هرجنین یه تومن هزینه پی جی دیش بود گفت اگه پی جی دی کنی ازفریز سالم بیرون نیان حیفه الکی هزینه کنی گفت اول ببین جنینا بلاست میشن بعد هزینه پی جی دی رو بده ...که  متاسفانه همون اول کار ۵تومن یه ۶۵۰ هم برای یه جنین اضافه ازم گرفتن اخرشم نگفتن واقعا همه ی جنینام سالم  ازفریز دراومدن یانه جواب درستی ندادن 

2728
زیزی جون تو رویان همون روز پانکچر غیر از هزینه پانکچر هزینه دیگه ای هم میگیرن برا فریز و جنین شناس و ...

عزیزم روز پانکچر هزینه پانکچر که شامل همون تخمک کشی،هزینه عمل دکتر و جنین شناس و وسایل جراحی میشه یهو میگیرن یعنی هزینه پانکچر شامل همه ایناست...

اگه قرار باشه برات چند ماه دیگه انتقال بدن بهت میگن سه روز بعد پانکچر بیای هزینه فریز و پرداخت کنی و میگن بهت چندتا جنین داری...

ممنونم عزیزم. انشالله.. من ۳۳ سالمه. ۸ تا تخمک تو ivf داشتم. ۳ تا هم iui. کلا از تاریخ اولین آ ...

خب گلم هم سنت کمه هم با ۱۵تاتخمک ایقد پایین نمیاد 

یکبار دیگه ازمایشگاه معتبرتر روز ۳پریودی بده

عزیزم چون من تعیین جنسیت بودم دکتر گفت اول پی جی کنن بعد فریز کنن کیفیت جنین میاد پایین ...ولی من قب ...

نازنین جون عکس دخملی ک لباس زرد پوشیده بود رو عوض کردی نشناختمت

خداروشکر از تعیبن جنسیت راحت شدی الان بارداری 😍

متوجه شدم، ممنون

دکتر فقط از نظر علمی باید بررسی کنه و بهترین راهو انتخاب کنه دیگه چیکار ب هزینه داره

یه خانومی بود انتقال ششم دفعه ی اول پیش دکترنصر مثبت شده بود، آی دیش رو شما یادته؟

من دو جلسه برا چکاپ رویان رفتم تا اینجا خیلی راضی ام. هنوز سیکل میکرو رو شروع نکردیم. شوهرم میگه تحقیق کن اگه مرکزی بهتر از رویان هست بگو میریم. 

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2738
نازنین جون عکس دخملی ک لباس زرد پوشیده بود رو عوض کردی نشناختمت خداروشکر از تعیبن جنسیت راحت شدی ال ...

اره عزیزم این عکسو دوس داشتم گذاشتم نازه 😍اره خداروشکر ،خودمو الکی انداختم تواین پروسه اون همه وقت گذاشتم وهزینه کردم اخرش بی جواب موندم خدا  تنبیهم کرد گفت دست توکار من نبر 😁😁😁خودم بهت میدم 😍ایشالا فرداهم قراره برم سونو قلب دعاکن برام 😘اون دوستمون اسمش لیلا بود ولی اسم کاربریش یه لیلا وچنتا عدد بود انگار، یادم نیس دقیقا ....رویان هم مرکز خیلی خوبیه ایشالا بهترینا برات رقم بخوره وبه زودی نینی ناز بیاد تودلت 😘😘

دوستای نازنین و مهربونم من امروز انتقال دادم جنینامو...با دلای پاک و مهربونتون برام دعا کنید لطفا،،، ...

عزیزدلم الهی که کنجدکوچولاهات محکم بچسبن به دل مامانیشون 😘😘ایشالا دوهفته دیگه بایه بتای تپلی  دلت شادبشه 😍

عزیزم در چه حالی، دوستان پیگیر احوالتن. انشالله در کمال صحت و سلامتی و دلشاد. وقت کردی از خودت بهمون ...

سلام لیلا جانم خوبی؟ نی نی خوشگلت چطوره؟ ویار و تهوع اینا نداری؟

خداروشکر خوبم از لحاظ روحی به خودم مسلط شدم و آمادگی هر چیزی رو دارم

پنج شنبه این هفته ۸ هفته تمام میشم میرم سونو دیگه هرچی باشه مشخص میشه