2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821563 بازدید | 669216 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ستاره جان ممنونم از حرفات برام دلگرميه من خيلي خودم رو باختم ايشالله خدا بهم كمك كنه

ان شاء الله خدا کمکت میکنه...گاهی تو زندگی فقط باید تسلیم بشیم و کار دیگه ایی ازمون بر نمیاد..

توکل کن به خدا⚘

2738
سلام لیلا جان دیروز تلفنی بهم گفتن جنین تشکیل شده ولی گفتن تعداد و گریدشون رو حضوری میگن حالا فردا ...

بسلامتی عزیزم ،منتظر خبر خوبت هستیم

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
ممنون عزيزم  تصميم گيري راجب اين موضوع خيلي سخت و دردناكه راستش.همسرم اصلا راضي نيست .از طرفي ...

ببین نباید بزرگش کنی این مساله رو مخصوصا پیش همسرت...تو مراکز ناباروری فراووند افرادی که تخمک اهدایی میگیرند تو باید این جمعیت رو پیش همسرت پر رنگ کنی...

درکت میکنم شرایط سختیه ولی سعی کن خیلی بزرگش نکنی و زود تصمیم بگیرید.. 

سلام عزیزم حتما اشتباهی تو یکی از آزمایش ها بوده چون با یک پانکچر و iui این همه کم نمیشه عزیزم چند ...

من ۳۳ سالمه. نمیدونم ولله 

تو پانکچر ۸ تا تخمک داشتم، iui هم ۳ تا. اینجوری خیلی ترسناکه. ممکنه به خاطر روز سیکلم باشه؟

دارچین جون انشاالله که خیره وانتقال بعدی مثبت میشی واز نگرانی میای بیرون عزیزم اگر اشکال ندارد میشه ...

ممنونم عزیزم. انشالله..

من ۳۳ سالمه. ۸ تا تخمک تو ivf داشتم. ۳ تا هم iui. کلا از تاریخ اولین آزمایش تا الان شاید در مجموع ۱۵ تا تخمک از دست رفت!