2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822235 بازدید | 669239 پست

من بخاطر لکم رفتم بیمارستان. ب حساب خودم الان 5 هفته 1 روزه. فرستاد سونو. گف 2قلوست ولی جنین و کیسه زرده نیست. گف زوده. دکتر هم گف استراحت مطلق شو بخاطر دوقلویی احتمال سقط هست. دعا کنین برام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم اگه تلگرام داری با این شماره وارد شو و سوال دارویی ات رو بپرس 09353024092 امیدوارم که داشته با ...

ممنون عزیزم، انشاءالله حاجتتو امام حسین بهت بده گلم  

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
براي ١٥٠ واحد دو پودر و يه آب ديگه درسته؟

بله عزیزم درسته برای واحد150اینطوری کن. چون اب زیاداثرشومیبره. من بیچاره موندم الان چیکارکنم گفتن200واحدمیدم منم امپولا75هستن اینجوری یاباید25واحدزیادبزنم یاکم. 😑😑😑

2740
عزیزم اگه تلگرام داری با این شماره وارد شو و سوال دارویی ات رو بپرس 09353024092 امیدوارم که داشته با ...

گلم داخل تلگرام بهش پیام دادم، ولی آخرین بازدیدش گویا دوشنبه بوده، ممکنه تا چند روز دیگه هم پیام منو نبینه و نخونه، میگم نمیشه به همین شماره ای که بهم دادی زنگ بزنم؟

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
من بخاطر لکم رفتم بیمارستان. ب حساب خودم الان 5 هفته 1 روزه. فرستاد سونو. گف 2قلوست ولی جنین و کیسه ...

عزیزم دعا میکنم دوقلوهات سالم و سلامت بیان بغلت...استرس نداشته باش خدا خودش بهت داده خودشم برات حفظشون میکنه

دعا بخون قلبت آروم بگیره توکلت به خدا باشه

سلام ببخشید من هفته ی پیش رفتیم گفتن حجم اسپرم کمه این هفته هم بازم تکرار کردیم گفت تعداد خوبه ولی ح ...

دکتر فقط به شوهرم مولتی ویتامین داد نه ویتامین خوبه بده بخوره 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود