2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842010 بازدید | 670570 پست
سلام عزیزم یکی از دوستان گفتن شما زنگ زدید 1490 گفتن گونال تو قرچک داروخانه شکوهی زاده داره شما از ا ...

سلام عزيزم 

من خودم امروز تماس گرفتم ١٤٩٠ بهم گفت شكوهي زاده داره قرچك اطراف تهران عزيزم. 

ببين مجدد تماس بگير ١٤٩٠ بهت ميگه كدوم داروخانه ها موجود دارن. 

امروز زنگ زدم گفت ارسال نداريم حتما بايد خودتون بيايد تحويل بگيرين. شرمنده شمارشو نميدونم چيكار كردم وگرنه بهت ميدادم. زنگ بزني ١٤٩٠ خيلي راحتتره. چند جا بهت شماره ميده زنگ ميزني. 

ولي به من گفتن ارسال نداريم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانما آزمایش کاریوتایپ چند روزه آماده میشه؟ برای انجام دادنش شرایط خاصی لازمه ؟

من اهواز آزمایش دادم فکر کنم جوابش یک هفته طول کشید، بستگی به آزمایشگاهش داره.

کار خوبه خُــدا درست کنه  

خانوما من روز بعد از پانکچر روی صورتم دونه های خیلی ریز قرمز زد ، برجسته نیست ، زیر پوستم هستن ، بیشتر رو قسمت گونه ها و از دوشنبه تا الان سه روزه که محو نشده ، کسی مشکل منو داشته ؟ میترسم رو صورتم بمونه و محو نشه

2731
ببین گلم همش بستگی به بدن هر کس داره و نوع سیکل  مثلا دکترم گونال برام نوشت ولی قبل از شروع سی ...

زینب جان یادت هست چند روز قبلتر از سیکل استرادیول داشتی؟ چند تا خوردی؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
سلام عزيزم  من خودم امروز تماس گرفتم ١٤٩٠ بهم گفت شكوهي زاده داره قرچك اطراف تهران عزيزم.  ...

ممنون عزیزم ، شکوهی زاده که نداره ، ظاهرا تا همین اواخر یه دونه گونال داشته ولی فروخته و احتمالا هنوز اطلاعات اتمام موجودیش ثبت نشده

2740
سلام عزیزم گونال رو از کدوم داروخانه و کدوم شهر خریدی؟

عزيزم 

من يكي از دوستاي ني ني سايت داشت بنده خدا بهم داد خيلي هم ازش ممنونم. 

ولي زنگ بزني ١٤٩٠ بهت ميگن كجاها داره منم امروز زنگ زدم گفت داروخانه شكوهي زاده داره. 

عزیزم سونوگرافی ضرری نداره اصلا نگران نباش و برو نی نی رو ببین  اینو از پزشک پرسیدم  خیا ...

مرسی عزیزم، اتفاقا بیرون بودم رفتم وقت گرفتم ولی اینقدر شلوغ بود برای یکشنبه بهم وقت داد ولی خب بهتر از اینه تا 14 مهر صبر کنم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
قربونت عزیزم، نه واقعاً ناشکری نمیکنم ولی خودت میدونی بالاخره بدن انسان یه توانایی داره و کافیه این ...

آره خدایی منم بیخوابی که زیاد میکشم سرگیجه و حالت تهوع پدرمو درمیاره

واقعا هم بدن آدم یک ظرفیتی داره کاملا بهت حق میدم ولی وقتی آدم به شیرینی داشتن این نعمت فکر میکنه کمتر سختی این دوران اذیتت میکنه

2706