2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822448 بازدید | 669246 پست
ايشالله كه اين سري مادر ميشي توكل به خدا 

مرسی از دعا قشنگت عزیزم  همین طور تو  محکم و قوی  پیش برو  منم چهارشنبه  میرم برای انتقال ایشالا  که بعد از اینکه  جنین ها از فریز دربیارن رشد خوب باشه و تلفات نداشته باشیم و ۳ تا رو انتقال  بدن 😅

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
خیر باشه... عزیزم چه داروهایی بهت داد تا زمان انتقال مصرف کنی؟

ممنون عزیزم 

رفتم مطب دکترم روز سوم پریود سنو و ۳ تا قرص استرادیول بعد روز نهم رفتم سونو گفت ۴ تا استرادیول  با آ س آ  روز روازدهم رفتم سونو گفت آندومتر خوبه بعد رفتم رویال بقیه مراحل

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین بارم روی ۲۴ تنظیم کردید زدید یا شماره ۲ ؟بهتون نگفتن با این دارو های تحریک تخمک ممکن کیست ...

24 دیگه 

وای خدا نکنه  توروخدا نگو اینطوری چیزی نگقتن نمیخوام بهش فکر کنم

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
24 دیگه  وای خدا نکنه  توروخدا نگو اینطوری چیزی نگقتن نمیخوام بهش فکر کنم

انشالله یه عالمه تخمک داری😘😘من الان امیدم تویی😂

زنگ بزنی سریع نوبت میدن واسه سونو بعد داروها؟ از بس شلوغه 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
2728

خانوما این آمپول اورگالترون دیروز رفتم در مانگاه زد به بازوم خودم نمی تونم الانم تو راه تهرانم باید خودم بزنم دور ناف فقط می خوام بدونم سر سوزنش اندازه همون سوزن انسولینه که واسه اچ ام جیه احساس کردم دیروز بلندتره می خوام بزنم به دور ناف مستقیم بزنم؟

انشالله یه عالمه تخمک داری😘😘من الان امیدم تویی😂 زنگ بزنی سریع نوبت میدن واسه سونو بعد داروها؟ از ...

انشاالله مرسی گلم😍🙏آره بگو واسه آی وی اف از خدلشونه نوبت میدن انشأالله

2740
سلام عزیزم، سیاهدانه از رازیانه قوی تر هست، قطع کن گلی  وقتی تحت درمان با داروهای شیمیایی هستی ...

سلام عزيزم 

زينب شما بعد 14روز بتاي بارداريت چند بود

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...

خانما روز دهم براي ازمايش بارداري براي جنين سه روزه خيلي کمه؟ اميدي هست اومده باشه بالا؟

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
همون خدایی که بهت بچه داده همونم بحق بزرگی خودش مواظبش هست  این فیبرومها داخل رحم هستن یا خارج ...

خارج خودمو سپردم به خدا اخه امكان تخليه كامل رحم دارم بعد از زايمان

خدا بزرگتر از مشكلات من است هنوز به معجزه نياز دارم
خارج خودمو سپردم به خدا اخه امكان تخليه كامل رحم دارم بعد از زايمان

چرا بخاطر فیبروم؟اگر موقع سزارین دست به فیبرومت نزنن بازم ممکنه رحم تخلیه کنن؟

خارج باشه که زیاد مهم نیست 

داخل به جنین فشار میاره

زینب جان حالا من تا روز انتقال باید چیکار کنم؟چطوری خودمو تقویت کنم که احتمال مثبت شدنم بالا بره؟

اول از همه سعی کن کاری کنی از آخرین روزهای دونفره نهایت لذت رو ببری که دیگه بعدش چیزی تو دلتون نمونه، درسته بچه که بیاد خیلی قشنگی ها با خودش داره ولی محدودیت هایی هم میاره 

فقط میتونم بگم خوب و سالم بخور و فعال باش حسابی، خودم آووکادو یکی دوبار خوردم قبل از انتقال چون اسیدهای چرب مفید زیاد داره، زیتون و ماهی هم چربی های مفید دارن برای بارداری عالی هستن، مغزها رو بگیر و بخور، هر روز سالاد یا سبزیجات رو مصرف کن، نذار هیچ وقت یبوست بگیری، آب به اندازه ایی مصرف کن که ادرارت تیره نباشه 

میوه هم جزء جدایی ناپذیر هر روزتون باشه 

شیر و لبنیات حتما بخور، به کلسیم شون تو بارداری خیییییلی نیاز داری و اصلا به خاطر ترس از سردی کنارشون نذار، جدیدا متوجه شدم چه خیانتی داره به مردم میشه از طرف مدعیان طب سنتی که میگن لبنیات سردی داره و نخورید😳😳😳😳 

من خودم شیر رو با شیره انگور میخورم نفخش هم گرفته میشه، میتونی شما با قوتو، گلاب یا دارچین بخوری، هر جور بیشتر خوشت میاد

دلتون هم هوس کرد فست فود و شیرینی خامه ایی خونگی هم با خیال راحت بخورید نوش جون😋😋😋😉😉😉

2706