2733
2739

چند روز پیش رفتیم خونه مامانم اینا 

همسرم سلام کرد بهش اونم بدون توجه جواب نداد نشست غذاشو خورد 

وای هنوز همسرم ناراحته میگه با ۳۰ سال سنم چ جوری بی احترامی کزد 

ز هوشیاران عالم هر ک را دیدم غمی دارد. ای دلا دیوانه شو ، دیوانگی هم عالمی دارد...

بهش حق میدم 

ولی انگار ی کم الکی ناراحته 

بهش گفتم ب جهنم ک جوابتو نداد ولش کن 

ولی از دلش درنمیاد

ز هوشیاران عالم هر ک را دیدم غمی دارد. ای دلا دیوانه شو ، دیوانگی هم عالمی دارد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
اگر از قصد بود حتما برخورد خیلی جدی کن ولی بدون حضور شوهرت پیش شوهرت بگو اره حواسش نبود اما خواهرت ...

معلومه ک قصدی بود 

ب خودش گفتم میگه حواسم نبود 

اینو از خواهرت بپرس و بگو دلیلش چی بوده شاید جواب داده و همسرت متوجه نشده.  شاید دلیل دیگه ای ...

گفتم گف ن حواسم نبود 

ولی باز ی روز دیگه رفتیم بلانسبت باز سرش رو انداخت پایین شلام نکزد

شوهرم گف دیگه پامو خونشون نمیزارم

شاید خواهرت به رابطه ات با شوهرت حسودی میکنه؟

ن توو اون فازا نبس 

اتفاقا انقد از ازدواج شوهر بدش میاد

گفتم گف ن حواسم نبود  ولی باز ی روز دیگه رفتیم بلانسبت باز سرش رو انداخت پایین شلام نکزد شوهر ...

قبلا ارتباط خوبی داشتن با همدیگه ؟

یهو اینجوری شده؟

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع

چن سالشه خواهرت 

😐🤦‍♀️دوستان اینو بفهمید که من فقط دوستدار استادم. خودشون نیستم پس هر خطایی از من دیدید پای خودم بزارید نه ایشون. اگرم کمی شعور داشتید خودتون میفهمیدید مجبور نمی‌شدم خودم بگم خیلی خوب میشد 🙂.👈هر چقدم بی ادب باشی من محترمانه جوابتو میدم زیاد به خودت فشار نیار گر میسر نیست مارا کام او عشق بازی میکنیم  عشق بازی میکنیم با نام او لطفا با شعری ک گذاشتم شوخی های ک درحد شخصیت خودتونه نکنید جنبشو ندارم 😊  یاد بگیریم از روی عکس پروفایل و اسم کاربری همدیگرو قضاوت نکنیم دنیا جا ی قشنگ تری میشه 🌹تو نی نی سایت عاشقا از کسایی قلبشونو شکستن، جاریا از جاریا، خواهر شوهرا از زن داداشا، عروس از مادر شوهرا، مادر شوهرا از عروسا، کاربرا از کارای دیگ، گله میکنن و میگن چقدر بد هستند، الان من موندم این بد های واقعی کجان؟ همه جز خوبا شدن ک... 
2706