2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822137 بازدید | 669237 پست
خدا کنه منم مثل شما بشم تورو خدا به نینیت بگو برام دعا کنه امیدوارم کردی

عزیزم انشالله که مثبت میشی،واقعا سخته،من از ۱۸ سالگی پریودم قطع شد بم اعلام کردن باید اهدایی بگیری،جوانیم با گریه و حسرت گذشت اما اخرش خوب تموم شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه‌هنوز دردش‌هست‌اماخودش‌هنوزتشریف‌نیاورده.. نداجان‌چیکارکردی‌رفتی‌دکتر انتقال‌میدی‌این‌ماه

انشالله پریود میشی 

آره گلم با دکترم صحبت کردم ، گفت روز 10 پری بیا . چهارشنبه میرم 

دردت بجونم خدا از زبونت بشنوه😔🤗خدا نی نی نازتو برات حفظ کنه فداتشم یکم از تجربیاتت بگو منم انجام ب ...

خدا نکنه انشاالله همیشه سلامت باشی دوستم 😍😘

من قبل انتقال روزی یک ساعت پیاده روی داشتم مصرف مایعات رو‌زیاد کردم فست فودم که از خیلی وقت قبلتر حذف کردم میوه سبزیجات تازه زیاد میخوردم  قبل انتقال واسه دوروز غذا درست کردم که بعد انتقال راحت باشم روز ۴حمام رفتم ۱۲ انتقال هم آزمایش 

ولی به نظر من فقط و فقط باید خدا بخواد انشاالله خبر بارداریتو زود زود بهمون بگی 💓💓💓💓💓

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2740
مرسی از دعای قشنگت عزیزم .خدا از دهنت بشنوه .چون ترشح خیلی عذرمیخوام سبز زنگ دارم یکم نگرانم نکنه بر ...

عزیزم منم داشتم ولی آزمایش دادی به دکترت بگو قرص بده که خوب بشی نمیدونم الانم‌میتونی بخوری یا نه 

دامن بپوش و نزار لباس زیرت مرطوب بشه 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
مرسی عزیزم میگم امروز شنیدم جاریم‌حاملس  خواهر شوهرمم میکرو کرده یه پسر داره بعد اون دوسال اق ...

اااا چه جالب😂😂😂 

پس نی نی هاتون تقریبا با همن😍😍😍

تو فعلا بهشون نگو

لیانا شکم در نیاوردی؟

چرا خیلی کم اگه لباس تنگ بپوشم کسی متوجه میشه 

ممنون گلم .پیش عارفی میخوام برم به نظرت کدوم مرکزخوبه ؟میتونم خودم انتخاب کنم یاخودش میگه؟

خواهش میکنم برو بهمن وقت بگیر البته ابن سینا من تاحالا نرفتم مطبشم بری خوبه اخه این دکترا تو مطب بهتر وقت میزارن تا تو مرکز 

من خودم بهمن میرفتم 

نه فردا میدم‌برام دعا کنین خوب باشه 

ماهک جون آز دادی 😍😍

قربونت برم لیلا جونم خدا رو شکر جنین پسر برام تشکیل شده و فردا انتقالمه خیلی محتاج دعا هستم تاریخ ان ...

خداروشکر عزیزم.اگر قابل باشم حتما دعات میکنم.منم انتقالم افتاد یکشنبه 15 تیر.امیدوارم بزودی هممون به آرزومون برسیم.