2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822118 بازدید | 669237 پست
من اصلا از امپول نمیترسم 😂😂تازه خوشمم میاد دوس دارم همه ی داروها به صورت امپول بود ومیزدم 

منم الان دیگه شجاع دل شدم خوراکمه آمپول اصلا😆😆😆😆برا مامان و خواهرمم تزریق میکنم الان ولی واقعا راحت شدما...میکرو هرچیش بد بود مارو خودکفا کرده😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیز دلم ته دلم خییییلی نا امیدم احساس میکنم جنینی برام نمیمونه 🙈🙈😔😔😔

نه عزیزم توکل به خدا کن ...جنینای دختر کیفیتشون بهتره ..‌ایشالا همه ی پنج تا جنینت دخملین ...من مطمانم دوباره مامان میشی به امید خدا😍😍😍😍😍

2728
عزيزم همه مراكز ناباروري يك اتاق مجزا با تخت دارن ، نگران نباش . حتي همسر من يك دكتر اورولوژ هم ميرف ...

چقدرخوب خداروشکر 

چقدرشمامهربونید ممنون که جواب دادین خیالم راحت شد🌹🌹🌹🌹

خدایابه امیدخودت🌺
2740
سلام دوستان من امروز سونو شدم ضخامت اندومترم ۱۲ونیم بود دکتر گفت حسابی پروژسترونی وخوبه ایشالا شنبه ...

الهی به سلامتی😍😍😍😍😍😍

شماهم براتعیین جنسیت بودین

چندتا انتقال میدین؟

خدایابه امیدخودت🌺
عزیزم کدوم مرکز انجام دادی؟ اهدایی خودت بردی یا از مرکز گرفتی؟ دکترت کی بود؟ ممنون میشم اگه اشکالی ن ...

من تهران مطب دکتر فداییان میرفتم،تخمک کشی و انتقال جنینشو بیمارستان ابان انجام داد،نارسایی تخمدان دارم کلا ذخیره تخمدانم صفره،اهداکننده رو واسطه برام پیدا کرد که ۱و۶۰۰گرفت برای معرفی و زدن امپولاش و انجام کاراش،اینا بود دیگه 😊

مرسی عزیزم میگم امروز شنیدم جاریم‌حاملس  خواهر شوهرمم میکرو کرده یه پسر داره بعد اون دوسال اق ...

تیتر دادی عزیزم؟

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
آره عزیزم، یه دونه میخورم بعد از صبحانه، کلسیم هم بعد از ناهار، یه قرص آهن هم دارم قبل از خواب، منم ...

عزیزم‌شماهم نازایی نداشتی ای وی اف کردی درسته.باراول ای وی اف گرفت؟؟دکترتون کی بود؟

خدایابه امیدخودت🌺