2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842015 بازدید | 670570 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آره گلم، 36 تا تخمک داشتم البته من و همسرم زوج مینوریم، قبلا یه تجربه تلخ سقط و کورتاژ بخاطر ماژور ب ...

عزیزم ذخیره تخمدان شما چند بود؟ 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
ممنووون عزیز دلم پریناتال میخورم شما هم شبی یدونه میخورین ؟ کلسیم باید بگیرم میخوردم تموم شد اصلا ن ...

آره عزیزم، یه دونه میخورم بعد از صبحانه، کلسیم هم بعد از ناهار، یه قرص آهن هم دارم قبل از خواب، منم متاسفانه شیر معدم اذیت میکنه 

2731
2740
آره عزیزم، یه دونه میخورم بعد از صبحانه، کلسیم هم بعد از ناهار، یه قرص آهن هم دارم قبل از خواب، منم ...

ممنوون عزیزم انشاالله گل پسرت رو سالم و به موقع بغل کنی 💙

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
اوه اوه به دنیای هایپری خوش امدی😂

دارم می میرم از معده درد مگه هایپری همراه با معده درد هست؟ اصلا بلند میشم دور از جون حال مرگ دارم

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
۴ تومن و چون هایپر شدم ۶۰۰ هزینه داروهام شد نه تا ساعت سه دیروز اونجا بودم چندتا سرم زدن بهم بعد مرخ ...

عزیزجان رژیم کتو سخته؟؟ چند وقته میگیرین چقد کم کردین؟؟

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706