2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6867668 بازدید | 672539 پست

بچه ها میشه راهنمایی ام کنید من یه جنین دارم بلاسته میخوام اول دوباره جنین تشکیل بدم بعد برم واسه انتقال.من 38 سالمه شاغلم کارمندم اصفهان میخوام ببینم به نظرتون بیام تهران یا همین اصفهان درمانمو ادامه بدم واقعا نمیدونم چیکار کنم خسته شدم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پس حتما نی نی میاد بار اول 😍

ایشالا بیاد.ازین هزینه ها فلج شدیم.برام دعا کن

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 9۵   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
یه چیزی مثل گوش پاکن ولی دراز می کنن تو بینی تا ته ته اذیت می کنه ولی چند ثانیه س 

خون ميکشن بيرون؟

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...

چقدر هزينه پانکچرت شد بستري هستي؟

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...

حق داری واقعا گرونه بدترم داره میشه ،اما تو مامان میشی این دفعه مطمئن باش 😘😘😘😘

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
انشاءالله سه ماه دیگه خبر بارداریتو بهمون بدی

ایشالا عزیزم ممنون

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 9۵   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
سلام سارا خانوم خوبي عزيز مب سلامتي خيلي خوبه .... درد هم داري؟

سلام عزیزم قربونت درد که دارم ولی چون انگار قبل پانکچر رژیم پروتئین داشتم مایع آزاد تو شکمم نیست و فقط تخمدانام متورمه.اونجا هم همه تعجب میکردن که چقد حالت خوبه.یه خورده درد دارم که قابل تحمله 

@سارادلارام   عزيزم قبل پانکچر خودتو وزن کردي؟ چند کيلو کم کردي؟

آره عزیزم وزن کردم از روز شروع رژیم ۵ کیلو از دیروز که بخاطر هایپر رژیممو رعایت نمیکنم حالا حالم بهتر شه باز شروع میکنم

چقدر هزينه پانکچرت شد بستري هستي؟

۴ تومن و چون هایپر شدم ۶۰۰ هزینه داروهام شد نه تا ساعت سه دیروز اونجا بودم چندتا سرم زدن بهم بعد مرخص کردن میگفتن تو خیلی حالت نسبت به هایپری ها خوبه.الانم یه مقدار قابل تحمل درد دارم.شکمم مایع آزاد نداره فکر کنم بخاطر همون رژیم کتو باشه

حق داری واقعا گرونه بدترم داره میشه ،اما تو مامان میشی این دفعه مطمئن باش 😘😘😘😘

ممنونم مهربونم

آره عزیزم وزن کردم از روز شروع رژیم ۵ کیلو از دیروز که بخاطر هایپر رژیممو رعایت نمیکنم حالا حالم بهت ...

تقريبا چندروزه رژيمي عزيزم؟

انشاءالله سه ماه دیگه خبر بارداریتو بهمون بدی

عزیزم چی شد پانکچر شدی؟؟

۴ تومن و چون هایپر شدم ۶۰۰ هزینه داروهام شد نه تا ساعت سه دیروز اونجا بودم چندتا سرم زدن بهم بعد مرخ ...

اره عزيزم رژيم کتو براي تو خيلي خوب بود کاش من قبل پانکچرم هميطوري ميکردم اي کاشششش هزينه انتقال نپرسيدي چقدر شد؟ من حدود شش مليون پانکچرم با داروهاي پانکچري روم در اومد

2706