2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6839014 بازدید | 670382 پست
شما چه مرکزی رفتید؟ چطوری میشه اهدا کننده رو پیدا کرد؟ شوهر من دوست داره تخمک اهدایی رو امتحان کنیم ...

من مطب میرفتم ...اول خودم از طریق اینستا پیدا کردم اما دکتر گفت بهتره نشناسی و نبینیش خودشون با توجه به گروه خونم پیدا کردند...اونجا هم هست خودشون کاراشو انجام میدن

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
میشه لطفا درخواست دوستیم رو قبول کنید؟

بله چرا نمیشه 

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم میخوای تخمک از ایران بگیری ؟ خیلی راحته که تواکثر مطب ها بخوای باپزشک صحبت کنی معرفی میکنن روز ...

هزینه پانکچر. هم مرکز جدا از 8 و 3 تومن میگیره البته...

سلام گلم ممنوووون انشاالله قسمت خودت 😍 من ۹ ماه باردار نمیشدم همسرم رفت بیمارستان بهمن آز داد که د ...

ممنون عزیزم واسم دعا کن

خداروشکر طبیعی باردار شدین

من ۸ ساله که منتظرم

منم همسرم مورفولوژی یک درصد داره 

ایشالله که بشه جنین تشکیل داد

2731
بچه ها دیروز انتقال دادم ازصبح هر دوتخمدونام سوزن سوزن میشه وخفیف تیرمیکشه.اخه چرا؟

انشاله مثبت بشی من تا. روز 11 انتقال درد پریودی شدید داشتم ...همش طبیعیه نگران نباش

به امید خدا که درست شد برای شما و‌حسابی اومده پایین شوهر من میوه و سبزی و انتی اکسیدان خیلی میخوره

انتی اکسیدان ینی چیا میخوره

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
میشه در مورد مراحلش توضیح بدید عزیزم،البته اگر دوست داشتید

عزيزم اول نامه رو ميكيري از دكتر

ميري دفتر قضايي درخواستت رو ثبت ميكني

بعد چند روز ميري دادگاه خانواده 

بعد دادگاه بهت دوتا نامه ميده

يكيشو ميبري پزشك قانوني 

پزشك قانوني نامه ميده ميري ازمايش اعتياد ميدي تا جوابش اماده شه

اون بكي نامه دادگاه رو ميبري كلانتري محل 

بعد دوتا نامه اماده شده ميري دوباره دادگاه تا حكم صادر كنن

2740
عزيزم اول نامه رو ميكيري از دكتر ميري دفتر قضايي درخواستت رو ثبت ميكني بعد چند روز ميري دادگاه خان ...

چقدر طولانیه مراحلش...برای تخمک اصلا اینجوری نیست

ببخشید شما پیش نصر میرین خیلی معطلی نداره مرکزش؟

بله پیش نصر میرم

هر بار باید تلفنی نوبت بگیری و برات اس مس میاد 

رفتی اونجا باید تو سیستم نوبت دهی شماره پذیرش رو وارد کنی و قبض بگیری و بری طبقه بالا

اونجا کمتر از نیم ساعت نوبتت میشه

بله پیش نصر میرم هر بار باید تلفنی نوبت بگیری و برات اس مس میاد  رفتی اونجا باید تو سیستم نوب ...

ممنون عزیزم

راستی هزینه هاش رو میدونی چقدر میشه حدودا؟ از اول تا آخر

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
عزیزم میخوای تخمک از ایران بگیری ؟ خیلی راحته که تواکثر مطب ها بخوای باپزشک صحبت کنی معرفی میکنن روز ...

فعلا فقط میخوام اطلاعات جمع کنم

به امریکا که نمیفرستن تخمک، تو امریکا کار با ایران ممنوعه

ولی میتونم تو ایران اهدایی بگیرم همونجا  فریز کنم و بیام انتقال بدم

من حاضرم هرچیزی رو امتحان کنم که شوهرم فکر نکنه فقط به فکر خودمم، بخدا اهدایی راحت تر از زجریه که الان برای هر پانکچر میکشم آخرش هم بی نتیجه

حالا شوهرم گیر داده که از کجا معلوم تخمک کیفیت داره، شاید مشکلمون تخمکه

میگم خوب باشه بریم اهدایی بگیریم ببینیم با این dfi با یه تخمک دیگه جنین تشکیل میشه یا نه

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
عزيزم شما پيشش طبيعي باردار شدين ؟ چون تيكر دارين ميپرسم

نه عزیزم من انتقال دادم ، دوستم طبیعی باردار شد ، مشکل ما همسرم بود که چون باید مدام رفت و آمد میکردیم به تهران برامون سخت بود و نتونستیم تجویزهای ایشونو انجام بدیم ولی در کل دکتر حاذقیه

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
سلام عزیزم.دکتر من طرازیه و به منم همین دارو رو داد.گفت چون با شرایط شیوع کرونا بهت پردنیزولون نمیدم ...

من اولش خیلی ترسیدم دوباره رفتم پیشش گفت حتمن بخور خیلی خوبه

عزیزم الان در چه مرحله ای هستی؟

خداوند مهربون هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار😌😌😌
عزيزم اول نامه رو ميكيري از دكتر ميري دفتر قضايي درخواستت رو ثبت ميكني بعد چند روز ميري دادگاه خان ...

چ مراحل سختی داره؟شما باز هم جنین دارید ؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2706