2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671271 پست
عزیزم دکترتون کی بود و ذخیره تخمدانتون چنده ؟

دکترم عارفی بود.....من تنبلی تخمدان دارم

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
شما کدوم مرکز انجام دادید که این آمپولو به شما داد

من مطب دکترعارفی میرفتم.

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر جایی داره این آمپول رو؟ یعنی راحت پیدا میشه؟

داروخانه زیرمطب دکترعارفی میاره.

داروخانه جلوبیمارستان یاس هم داره

منم همین حدودا البته به غیر از ویزیت و سونو ها

شما چه مرکزی رفتید؟ چطوری میشه اهدا کننده رو پیدا کرد؟

شوهر من دوست داره تخمک اهدایی رو امتحان کنیم که بفهمیم واقعا مشکل از اسپرم هست یا تخمک

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
2731
خب چرا دی اف ای ۲۳ وارد سیکل نمیشی؟اینم شانستو امتحان کن 

با این dfi هم برای بار ۴ پانکچر شدم ولی بازهم از ۱۱تا تخمک ۲تاجنین برام تشکیل شد.مشکل اصلی ما مورفولوژی هست که به هیچ درمانی جواب نمیده

عزیزم الان جنینای من ۳روزه فریز شدن برای پی جی دی باید دوسه روز قبل بیرون بیارن  اگه سالم موندن ...

به امید خدا میرسن، شما هر دو سالم هستید برای همین دکتر خیالش راحته

مال من رو فریز نکردن، همون اول صبر کردند بلاست بشه، بعد فریز کردند

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
اتفاقا نصر اصلا پیشنهاد اهدایی نمیده سعی میکنه جنین از خودت باشه من دکتر قبلیم بهم پیشنهاد جنین اه ...

ببخشید شما پیش نصر میرین خیلی معطلی نداره مرکزش؟

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
شما چه مرکزی رفتید؟ چطوری میشه اهدا کننده رو پیدا کرد؟ شوهر من دوست داره تخمک اهدایی رو امتحان کنیم ...

عزیزم میخوای تخمک از ایران بگیری ؟ خیلی راحته که تواکثر مطب ها بخوای باپزشک صحبت کنی معرفی میکنن روزی که من پانکچر شدم یه خانومی بود اهدایی بود یه واسطه از مطب دکتر عارفی معرفی کرده بودتش تخمکاش قراربود بفرستن کانادا هزینشم خیلی کمه کل پروسه  حدود ۸تومن شده بود که اهدا کننده ۳تومن گرفته بود 

اره عزیزم هشت تا جنین شد

میشه در مورد مراحلش توضیح بدید عزیزم،البته اگر دوست داشتید

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
سلام مال منم میتونی بگی ممنون 

واضح نمیبینم عزیزم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
دکترم عارفی بود.....من تنبلی تخمدان دارم

یعنی پی سی او؟شما اطلاع دارید این آمپول برای ذخیره کم هم تجویز میشه یا ن ؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
ثمین جون چطوری تشخیص میدی خواهر؟ 

خواهر از شکل جنین .سکرته خخخخخ

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2706