2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6868180 بازدید | 672577 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هزینه هاش تو پارسیان چقدر شد؟من ففط تخمک اهدایی بودم 

عزیزم هزینه تخمک اهدایی چقدر شد ؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
حدود ١٦ تومني شد فكر كنم

شما جنین اهدایی گرفتین ؟ میتونم بپرسم چند تا جنین بهتون دادن عزیزم؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
چه کارهایی کردن که انقدر اومد پایین؟

کلا سبک زندگی سالم رو شروع کردیم حذف محصولات شرکتی  فست فود غذاهای سرخ شده  غذاهای فریز شده من حتی پنیر و ماست روهم خودم درست میکنم.مصرف میوه و سبزیجات فراوان حبوبات .پیاده روی منظم ‌شستشوی مرتب بیضه با اب سرد .پوشیدن لباس زیر نخی  وشلوار پارچه ای.

من با اینکه ۴بار پانکچر شدم دکترهای رویان گفتن چون تخمک و اسپرم وجود داره نمیشه از اهدایی استفاده کن ...

ولی به من که فقط دوماه بود تواقدام بودم و برای چکاپ رفته بودم دکتررستمی تا دید دی اف ای۳۶هست گفت اصصصصصلا نمیشه میکرو کرد فقططط اهدایی

کلی اصرارش کردم برام میکرو کنه نکرد اصصصصلا به بقیه فاکتورها نگاه هم نکرد

بهش گفتم تعدادش بالاست...گفت تو بگو تعداد ۱۰۰میلیون ...نه

گفت حتی اگر شانست بگیره حامله هم بشی سقط میشه ....کااااامل ناامیدم کرد که دیگه هررردکتری میگه درست میشه ...حتی دی اف ای اومد ۲۷اما من بازم اون ترسه رو دارم وجرات شروع سیکل میکرو ندارم

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
شما جنین براتون تشکیل شد وقتی dfi بالا بود؟

وقتی دی اف ای بالا بود همسرم دارو استفاده کرد و چند ماه بعد بدون ازمایش مجددdfiوارد سیکل شدم همسرم تسه هم انجام داد ولی متاسفانه جنینی برام تشکیل نشد.

ولی به من که فقط دوماه بود تواقدام بودم و برای چکاپ رفته بودم دکتررستمی تا دید دی اف ای۳۶هست گفت اصص ...

نمیدونم چرا دکتر رستمی اول کار به شما اینطور گفته.ببین پرونده ما بعد از ۳بار میکرو رفت کمیسیون تا چند تا پزشک نظر بدن که دوباره پانکچر بشم یا نه وقتی تماس گرفتن گفتن بیاین برای دریافت جواب دکتر صدیقی اونجا بهمون گفت اگه پای پرونده مهر کنم جنین اهدایی هرمرکز ناباروری بری راحت بهتون جنین میدن ولی وقتی اسپرم و تخمک وجود داره اهدایی معنی نداره.قبلا هم گفتم گفت تاثیر dfi تو شکست میکرو ثابت نشده.راستی چرا برای شما ازمایش dfiنوشتن وقتی میکرو منفی نداشتید؟خودتون درخواست دادید؟یکی از دوستان من اگه اشتباه نکنم من باdfi ۴۵ طبیعی باردار شد.به نظر من dfiاصلا مهم نیست وحتی بهش فکر هم نکن.

بچه ها دیروز انتقال دادم ازصبح هر دوتخمدونام سوزن سوزن میشه وخفیف تیرمیکشه.اخه چرا؟

وای بسلامتی داره نی نیا خودشون و میرسونن تو رحمت ایشالاا

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
نمیدونم چرا دکتر رستمی اول کار به شما اینطور گفته.ببین پرونده ما بعد از ۳بار میکرو رفت کمیسیون تا چن ...

اره به درخاست خودم ....چون قرار بود میکرو کنم گفتم اینم بدم خیالم جمع بشه که اینجورشد

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
وقتی دی اف ای بالا بود همسرم دارو استفاده کرد و چند ماه بعد بدون ازمایش مجددdfiوارد سیکل شدم همسرم ت ...

خب چرا دی اف ای ۲۳ وارد سیکل نمیشی؟اینم شانستو امتحان کن 

2706