2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6832922 بازدید | 669960 پست

سلام مامانای گل روزتون بخیر من امروز عین گربه رفتم زیر پتو و خدا خدا میکنم یه وقت پری نشم اخه امروز موعدمه ۶ روز دیگه ام ازمایش دارم😣😣😣😣😣😣😣😣دیروز از ظهر به بعد درد کمر ول نمیکرد امروزم میگیره ول میکنه اصلا انگار این کمر من نیست😣😣😣😣

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وایی ی ی خیلی بد حالیه اون لحظه😱😱😱درکت میکنم ولی باز فامیل خود ادم از فامیل شوهرررررر اونم نوع نز ...

زن عمو هم جاری مامان میشه دیگ بدتر😉😉😉آره دیگ اونم چه قسمتی ..

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
2728
ممنون عزیزم الحمدلله امروز خوب خوبم.منم هیچ علایمی ندارم اخه به اینهانیست که خیلیابودن علایم داشتن ن ...

ایشالا خوش خبریم در اصل روز ۷ انتقالیم من جمعه بی بی می زنم حتما😁😁

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
عزيزم دلم 😭😭😭😭باور نميکني ولي هيچوقت باور ندارم مامان بشم 😭

میشی عزیزم اینقدر منفی جذب نکن ...ما اکثرمون مامان نیستیم و حسرت مادر شدن داریم من با چهار بار میکرو منفی بازم امیدم به خداست ...انشاءالله سال بعد بچه ات بغلت به خدا توکل کن

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
2738
ببخشيد عزيزم انوکسا رو دکتر چرا داده بهت؟ به من بعد پانکچرم داده ؟ ولي انقدر درد داره نميتونم بزنم

عزیزم دکترم به منم ۱۰ تا داده بود بعد از پانکچر، ازش پرسیدم نمیشه نزنم چون خیلی درد داره؟ گفت نه، باید بزنی، علائم هایپری رو کم میکنه و گفت هروقت پریود شدی دیگه نزن.

من هر ۱۰ تا رو زدم، فردای آخریش پریود شدم! 😂

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
نخند فقط تصور کن 😉😉😉آره بابا من کلا در تخیلم نمیگنجید اونجا باشن دیدم یکی داره اسممو صدا میکنه با ...

عزیزم😄😄😄

منم تا حالا سر قضیه بچه دارنشدنم خیلی سوتی دادم..اینقد از این رنگپریدگی ها داشتم😅😅 

ان شالله زود مامان میشی زبون همشون کوتاه میشه

البته برای من که هنوز کوتاه نشده زبونشون😓

پرسیدم چیزی نمیگن میگه با تعداد چیکار داری مهم کیفیته،جواب درست و حسابی به ادم نمیدن که اخه سیکل م ...

عجب.... نمیگه که گندکاریشو متوجه نشی

اتفاقا برای ما که تخمکامون کمه تعداد خیییلی مهمه..چون بعدش معلوم نیست چندتاش با کیفیت باشه چندتاش پوچ نشه!

دکترم به کم بودن تخمکام خیلی حساس بود و حاضر نبود یه دونشو از دست بده..

اون دکتره که باید حواسش به سیکل پریودیت باشه که چند روزست و نزاره فولی آزاد بشه

اشتباهی که دکتر قبلیم برای ای یو ای کرد..خودشو مقصر نکرد!گفت بدنت خیلی زود تخمکات رو آزاد میکنه..یادمه اون موقع غیر از ترشح دلدرد هم داشتم که بعد از حرفای دکتر فهمیدم تخمکام آزاد شدن..فقط یکی مونده بود که اونم نشد.آخه اسپرم شوهرمم ضعیف بود

ولی بازم ناامید نباش عزیزم ان شالله همونایی که ازت میگیرن با کیفیت باشن و جنین بشن و تودلت بمونن

سلام مامانای گل روزتون بخیر من امروز عین گربه رفتم زیر پتو و خدا خدا میکنم یه وقت پری نشم اخه امروز ...

نه عزیزم نمیاد و قرارم‌نیست بیاد چون نی نی هات بهت چسبیدن 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
يعني شما بالاخره نتيجه رو نبردي ببيني زرناني چه دارويي تجويز ميكنه؟

محیا جان بار آخر که رفتم ویزیت ایشون قبل از انتقال دومم بود که باتوجه به نتایج آزمایشها برای دکترم نوشت بیمار مشکل ایمنی ندارد و نیازی به پردنیزولون و سرم نیست که انتقال دادم و منفی شدم دیگه هم نرفتم سراغش 

ولی دکتر خودم نظرش اینه که چون با اول با پرد مثبت شدم تو سیکل انتقال بعدیمم باید حتما پرد رو داشته باشم و حتی با ریسک بیشتر سرم داشته باشم 

ببین محیا جون خود دکترها هم نمیدونند چرا ولی اکثرا افراد با مصرف پرد احتمال مثبت شدنشون بیشتره 

فعلا که من میترسم برم انتقال و موندم معطل ولی عید از عید که میرم سیکل انتقال شاید به پیشنهاد خود سرم بگیرم دیگه میخام تا ته خط رو برم اقلا بدهکار خودم نمونم 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2706