2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6854647 بازدید | 671543 پست
پس چرا من روز 4 شنبه 6 تا فولی داشتم ولی دیروز شده بود 3 تا این یعنی چی چرا کم شدن؟ از دیروز ترشح ...

من پنج تا داشتم.با وجود ترشحی که داشتم کمتر نشدن..

ولی اگه تو کمتر شدن فولی هات پس یعنی آزاد شدن حتی اگه از ترشح هم نداشتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام سلام چه خبره؟خوبی؟کجات دردمیکنه؟؟بوگوعزیزم بوگو.😁😁 ایشالله تومامان شدی. من که ازامروزتهوع ا ...

سلام‌خوبی؟ ایشالا هممون مامان شدیم 

من کلا علائم که ندارم فقط امروز یکم از واژنم به نافم تیر کشید همین تو خوبی،؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
واقعا؟؟الان روز چند پری هستی؟ دکترت نگفت آزاد شدن چیزی!؟از دکترت نپرسیدی چرا کمتر شده

پرسیدم چیزی نمیگن

میگه با تعداد چیکار داری مهم کیفیته،جواب درست و حسابی به ادم نمیدن که

اخه سیکل من کوتاهه مثلا 24 روزه اس

روز 11 12 میشه روز تخمک گذاریم

ولی سری پیش که پانکچر شدم اینطوری نشد

امروز میشه روز 13 پری

فردا هم روز 14

2731
من هنور معلوم نیست..ولی فکر کنم دختر پسر باشن طبق خواب مادرشوهرم😄😄 و ارث مادریم که همه دختر پسر ...

اره چون سمت راست میگن پسره حتما یه قولت پسره 

ایشالت بسلامتی بعلشون کنی عزیزمم

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
بچه ها کسی بوده قبل پانکچر شدن ترشح داشته باشه؟

من عزيزم خيلي خيلي زياد 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام‌خوبی؟ ایشالا هممون مامان شدیم  من کلا علائم که ندارم فقط امروز یکم از واژنم به نافم تیر ک ...

ممنون عزیزم الحمدلله امروز خوب خوبم.منم هیچ علایمی ندارم اخه به اینهانیست که خیلیابودن علایم داشتن نبوده وبرعکس.

خخخ من خودم یکبارتوای یوای همه علایم داشتم هیچی نبود.فکرنکنیم.پوووف وارد روز8شدیما.باورت میشه؟؟؟

سلام عزیزم بله من اینکارو کردم و جمعه هم ایشالله وقت انتققالمه

سلام هزینتون تا الان چند شده؟؟چنتا تخمک و جنین دارین؟؟الهی ک موفقیت امیز باشه براتون

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
مونا جون موعدت كيه عزيزم ؟؟

لیانای مهربونم یک ماه بعد از کوتاژم پریود شدم ۲۲ ام، این ماه هم منتظر همون ۲۲ ام بودم که هنوزم خبری نیست، حالا فک میکنم شاید قراره یکم بباد🙃🙃🙃قبل از پانکچرو انتقال و اینا موعد یکم به یکم بود که بعدش سر اون داستانا ریخت به هم و شد ۲۱ یا ۲۲ ، حالا میگم یا خبرایی هست یا قراره همون اوایل ماه بیاد سراغم،راستش گوگل کردم پریود دوم بعد از سقط تغییر میکنه یانه که به نتیجه ای نرسیدم عزیزم

نه عزیزم ...ولی روند کارشون رو می شناسم..سه تا هاش سی چی و بیست و یک روز بعد آزمایش...من یزد می رم ل ...

چه جالب، منم اگه شد ان شاالله زودتر میرم آزمایش، شما کی باید آزمایش بدین؟ ان شاالله خوش خبر بیای عزیزم

2706