2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842718 بازدید | 670589 پست
عزیزم تو این مدت باقی مونده، آب زیاد بخور، پیاده روی تند داشته باش، لوبیا سبز آبپز کن شده روزی یه کا ...

دیروز زفتم ضخامتش 9 شده بود فت دیگه اوکیه

واسه منم گفت 4شنبه انتقال میدن

مامانی؟؟ همه بودو نبودم..دورت بگردم..زود بیا تو دلم که بد جور منتظرتیم.. خدایا همه رو به آرزوهای قشنگشون برسون،خونه مارو هم نذار سوتو کور بمونه..میشه واسه شاد شدن دل همه مامانای منتظر صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم دمنوش زعفران و چايي زنجبيل و نبات بخور 

میخرم اینارو.دارچین نبات.زعفرون.رازیانه

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
مرسی عزیزم انشالله امروز رفتم سونو خدا رو شکر ایرانیشم جواب داد ۸/۱بود گفتن که خوبه خدارو شکرر ایشال ...

خدا وشکر که خوب بوده ، به سلامتی انتقال بدی گلم 😍😍😍 شما تاریخ انتقال کی زد برات ؟

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
2731
وای شد اونی که نباید میشد 😫😫😫از عصری کلی اعصابم خورده 😩😩امروز که دکتر اقصی رفته بودم  نگو ...

واااای عجب شانسی داری تو دختر ؟😅😅 من فکر میکردم تاحالا خودم بدشانسم 

اشکال نداره دیگه حرص خوردن نداره ، منم هیچ کس نمیدونه ولی پیش خودم میگم اگه بفهمن هم دیگه کاری از دستم برنمیاد 🙈 انشالله که باورش شده ، یک ماه دیگه انشالله دوتامون مامان میشیم این دردسرا تموم میشه :💞💕💕

دیروز زفتم ضخامتش 9 شده بود فت دیگه اوکیه واسه منم گفت 4شنبه انتقال میدن

واای چقدر خوبه منم ۴ شنبه انتقال دارم ، الان توگروه چند نفر هستیم که باهم انتقال میدیم 😍

خیلی هم عااالی عزیزم، جنینا چند روزه هستن؟ پروژسترون براتون شروع شده فک کنم، روز انتقالمون هم به سلا ...

آره منم خیلی ذوق دارم شرایطمون مثل همه

والا از اونا خبر ندارم،زنگ زدم پرسیدم گفتن وقتی از فریز در بیان اون موقع میگیم!!!

آره گلم از دیروز آمپولو شیاف پروژستون شروع شده

وااای که چه دردی داره این آمپوله،یه پام چلاق شده!!  

مامانی؟؟ همه بودو نبودم..دورت بگردم..زود بیا تو دلم که بد جور منتظرتیم.. خدایا همه رو به آرزوهای قشنگشون برسون،خونه مارو هم نذار سوتو کور بمونه..میشه واسه شاد شدن دل همه مامانای منتظر صلوات بفرستین
واای چقدر خوبه منم ۴ شنبه انتقال دارم ، الان توگروه چند نفر هستیم که باهم انتقال میدیم 😍

چه خوووب انشاالله که هممونم باهم میایم خبر مثبت شدنشو به هم میگیم  

2740

آره عزیزم، به فال نیک بگیریم، ان شاالله که هممون خوش خبر بیایم، البته من 21 روز بعدش باید آزه بدم، این قسمتش سخته😀

آره عزیزم، به فال نیک بگیریم، ان شاالله که هممون خوش خبر بیایم، البته من 21 روز بعدش باید آزه بدم، ا ...

چرا 21 روز؟؟

آره منم خیلی ذوق دارم شرایطمون مثل همه والا از اونا خبر ندارم،زنگ زدم پرسیدم گفتن وقتی از فریز در ب ...

پروژسترون نگو بلا بگو، عجب دردی داره، ان شاالله با شیرینی نی نی این دردا یادمون میره🙏

آره منم خیلی ذوق دارم شرایطمون مثل همه والا از اونا خبر ندارم،زنگ زدم پرسیدم گفتن وقتی از فریز در ب ...

به من گفتن دوشنبه زنگ بزنم مرکز کد انجماد را بگم که جنینامو از فریز در بیارن، شما چطور؟ 

به خاطر آمپول اچ سی جی که دکتر میده تو سه مرحله تزریق کنیم

آهاا

انشاالله خدا خودش واسه عیدیمون جوابامونو مثبت کنه

2706