2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6870568 بازدید | 672704 پست

وای شد اونی که نباید میشد 😫😫😫از عصری کلی اعصابم خورده 😩😩امروز که دکتر اقصی رفته بودم  نگو جاریمم مطب دکتر کناری ایشون نشسته بوده و دیده منو 😱😱😱اونجاااا زنگ زد بهم تا اوندم جوابشو بدم دیدمش 😭😭😭😭هرچیه کلی بهونه و دروغ کشکی جفتو جور کردم که مثلا برا سونو چیز دیگه فرستادنم اینجا دیگه نمیدونم باورش شد یا نه ولی به طور حتم ایشالله اگه بگیره و بشنوه باردارم شکش به یقین تبدیل میشه 🙈🙈🙈موندم چی بگم بعدا هرچیه کلی حرص خوردم امروزو نفهمیدم چجوری گذش 😢😔ببخشید طولانی شد فقط محض دردودل باهاتون مطرح کردم اخه اجیم ندارم 😔😔🤪خدا خودش بخیر کنه

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c

بچه ها الان خواب ديدم حاملم رفتم خونه بابام شکمم اومده بالا مامان خاهرام خيلي خوشحالن يني چي اين خواب😎يني خدا بم اميد داد

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله انشالله...همیشه خواباتو خوب تعبیر کن خوبم اتفاق میوفته...منم الان خواب می دیدم یه پسر کوچولو تپل شکم گنده موفرفری هی بهم میگه عمه عمه .دلم ضعف رفته منتظرم هوا روشن شه زنگ بزنم داداشم  زودتر یه زن بگیره عمم کنه  

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
من امروز ۹ انتقالم خیلی حالم بده خیلی سینه درد کمر درد یعنی کمر دردم کل دردای دیگمو گرفته ول نمیکنه ...

ای بابا ایشالا همش کار این نینی های شیطونه مامانشون اینطوری شده 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
مرسی عزیزم انشالله امروز رفتم سونو خدا رو شکر ایرانیشم جواب داد ۸/۱بود گفتن که خوبه خدارو شکرر ایشال ...

خوب خداروشکر..ممنون گلم

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
وای شد اونی که نباید میشد 😫😫😫از عصری کلی اعصابم خورده 😩😩امروز که دکتر اقصی رفته بودم  نگو ...

اه شانسو 😐 ولی عیب نداره بابا.فکرشم نکن..ان شاء الله مثبت میشی .بزار هرچی میگن بگن.مهم نی نیه 😍👼

شما کست تخمدانی یا اندمتریوز دارید؟؟؟اون باعث آب کردن فولیا میشه من برای ای یو ای همینجوری شدم که سی ...

اره اندومتریوز دارم

ولی سری پیش ۶ تا فولیکول و ۱۱ تا تخمک داشتم

ولی این سری دوباره ۶ تا فولیکول داشتم که دیروز تو سونو گفت ۳ تا داری

دو روز هم هست که ترشح دارم

آخه روز تخمک گذاریم همین دیروز و امروزه

فردا هم پانکچر دارم

خیلی نگرانم

میکرو چیه؟همونivf هستش

من امروز ۹ انتقالم خیلی حالم بده خیلی سینه درد کمر درد یعنی کمر دردم کل دردای دیگمو گرفته ول نمیکنه ...

ای بابا به دکترت گفتی؟

خدایا مواظب همه  فرشته کوچولو ها باش
اره اندومتریوز دارم ولی سری پیش ۶ تا فولیکول و ۱۱ تا تخمک داشتم ولی این سری دوباره ۶ تا فولیکول دا ...

من میکروبودم فقط کار آزمایشگاهیش فرق داره ای وی اف اسپرومو تخمک و تو ازمایشگاه با فرایندایی ک روش انجام میدن میذار کنارهم لقاح کنن اما میکرو اسپرموتخمکی ک جون ندارن باهم لقاح کنن یا مثل من ک حرکت اسپرما صفره با سوزن خودشون این دوتارو توهم میکنن😂 ببین چ قشنگ توضیح دادم😂😂رووونننن 🤪😁

خدایا مواظب همه  فرشته کوچولو ها باش
بچه ها الان خواب ديدم حاملم رفتم خونه بابام شکمم اومده بالا مامان خاهرام خيلي خوشحالن يني چي اين خوا ...

منم زیاد از این خابها میدیدم 😍 تعبیرشد 🤰

الانم خاب میبینم بچه م شیر نمیخوره دارم میدوم دنبالش بهش شیر بدم زورکی 😣 😂

سلام دوستان من تخمدان پلی کیستیک دارم وزنم بالاست نزدیک ۱۰۰ کیلو هستم میخوام وزنم رو بیارم پایین ...

سلام. کم کردن وزن توی بهبود اوضاع پلی کیستیک خیلی خیلی تأثیر مثبت داره. ولی عدد amh تغییری نمیکه.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
2706