2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6836614 بازدید | 670272 پست
من میرفتم درمونگاه خانمه کمی دستش سنگین بود الان دو هفتس یه خانم میاد برام میزنه..از شر درمونگاه را ...

مال منم کبود و سفت میشه دردم داره بی هر حال چیزی نمونده قطعش میکنن تحمل کن کمپرس بزار روش به خانومه ام تاکید کن اروم بزنه طولش بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال منم کبود و سفت میشه دردم داره بی هر حال چیزی نمونده قطعش میکنن تحمل کن کمپرس بزار روش به خانومه ...

چرا من فقط ۲۰ تا دونه داشتم

چقدر نظرات دکترا منفاوت

من الان روزی دوتا شیاف و دوتا دوفاستون دارم

امپول فقط ۲۰ تا داشتم هفته پیش تموم شد اونم بخاطر هماتومم 

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2742
آره هر روز منم دقیقا هفته ده که برسم آمپولام تموم میشه..فکر کردم مثه سری های قبل باید برم دوباره بر ...

امیدوارم کمش کنه براتون، میدونم چقدر سخته.

راستی ۶،۵ دقیقه قبل از تزریق آمپول رو (شیشه کوچیک که مایع توش هست، نمیدونم اسمش چیه! 🙈) توی دستتون نگه دارین که گرم بشه، کمی تأثیر داره توی راحتتر جذب شدنش. بقیه راهها رو هم که دوستان گفتن.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
مال منم کبود و سفت میشه دردم داره بی هر حال چیزی نمونده قطعش میکنن تحمل کن کمپرس بزار روش به خانومه ...

اره خداروشکر دیگه فک کنم دوهفته دیگه تموم بشه!

تازه کیسه آبگرم خریدم..فکر میکردم زیاد اثر نداره..وگرنه زودتر میخریدم

والا همین خانمه هم به سختی پیداش کردیم

روزی پونزده تومن حساب میکنه..

زورکی راضیش کردم جرات نمیکنم چیزی بهش بگم😆

همینم خدا خیرش بده

کلافه شده بودم از درمونگاه رفتن..با اون تختای بلند و باریکشون

من از دردش زیاد ناراحت نیستم..فقط ترس دارم که آبسه ای خطری چیزی داشته باشه

بچه هااااا  جواب آزمایشم مثبت شد  بتام ۲۴۰۲.۵ شد

عزیزم از صمیم قلبم بهت تبریک میگم خیلی برات خوشحال شدم دعاگو بودم ماادر بشی ان شالله بارداری خوبی پیش رو داشته باشی 🙏🏻 

ان شالله این شادی ها قسمت دوستان منتظر 🙏🏻😍

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2738
امیدوارم کمش کنه براتون، میدونم چقدر سخته. راستی ۶،۵ دقیقه قبل از تزریق آمپول رو (شیشه کوچیک که مای ...

عه اتفاقا قبلا این کار رو میکردم..ولی حس میکردم گرم نمیشه😁..کم مونده بود بزارم زیر بغلم😂😂

دوستان کسی هست چند روز قبل از پری حالت تهوع داشته باشه و درد تخمدان مثل همون موقع که آمپول های محرک پانکچر رو میزنیم،من اینجوری میشم کسی میدونه علتش چیه؟میترسم کیست باشه @زینبی_بابا    

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
دوستان کسی هست چند روز قبل از پری حالت تهوع داشته باشه و درد تخمدان مثل همون موقع که آمپول های محرک ...

آستاره جون من دارم. مخصوصا چند روز به پری مونده هم تهوع دارم هم نفخ هم تخمدان هام مخصوصا اگه زیاد سرپا وایستم یا کار بکنم درد میگیره. من معمولا اینجوریم.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
دوستان کسی هست چند روز قبل از پری حالت تهوع داشته باشه و درد تخمدان مثل همون موقع که آمپول های محرک ...

الانم که چندروز مونده، گوارشم کلا بهم ریخته معده درد و تهوع

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2706