2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818314 بازدید | 669074 پست
ببخشید که ناراحتتون کردم ممکنه تو آزمایش دومم بتام بالا بره؟

بخدا نمی خوام نا امید کنم من ندیدم با این عدد بتا رقته باشه بالا ولی باز تو بده 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ذخيرم پايين، اندومتريوز دارم در حين انجام كارهاي من فهميديم شوهرم مورفو صفر داره، ديشب هم فهميد ...

اگه ويزيت شده باشيد و پرونده داشته باشيد که نوبت نميخواد هر وقت ميتونيد بريد فکر کنم چون اونجا ميگفتن.

منم ذخيرم کم بود بهم گفت شش ماه طبيعي اقدام کن با قرص لتروزول اگه نشد بيا ببينيم آي وي اف ميشه يا نه .

به من گفت آي وي اف برا ذخيره پايين جواب نميده البته من ذخيرم 0/6 هست.

خدایا شکرت
اها پس تو یخچال نبوده مشکلی نیست؟ الان من از دیشب گذاشتم یخچال اشکال داره؟

بای جای خنک باشه، ولی یخ نزنه 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
2738

سلام دوستان من هفته ی دیگه انتقال دارم از امروز امپول وشیاف پروژسترون رو شروع کردم شیاف رو دکترم گفته واژینال استفاده کنم ببخشیداما چقدر باید بدم داخل ؟ 

از الان استرس دارم 

برام دعا کنین

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾
تبریک میگم مرضی جان گل دختری رو 😍😍💕💕💕 خدا حفظش کنه براتون 💖💖💖 خونتون صورتی میشه دیگه 💖💖💖

مرررررسی سارا جان، من خودم از زمان مجردی عاشق دختر بودم، الآنم که خدا بهم لطف کرد و باردار شدم، بهترین جنس رو بهم داد، اونیکه از ته دلم میخواستم، واقعاً خدا جونم همش منو شرمنده خودش میکنه 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
2706