2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820878 بازدید | 669188 پست
خداروشکر عزیزم قدمش مبارکه 

مرسی گلم 😘

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خیلی خیلی مبارکههههههههه 💃 💃 💃 💃، خیلی ممنون خبر دادی ان شاء الله بزرگ شدن و موفقیت ...

ممنون گلم ایشالا شماهم فرشته نازتو  سالم و سلامت بغل بگیری  😘😘😗😗😗😗😍😍

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
تشکر عزیززم منم خوبم فسقلی هم دست بوس خاله اش هست 🌸

خداروشکر😍عزیزدل خالشه دخترمون❤

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
2731
مبارک باشه عزیزم 😍😍😍

مرسی گلم ایشالا ک کوچولوتو سالم و سلامت در اغوش بگیری

اا چه طولانی 🙈

عزيزم آزمايشگاه دنا ١٠روزه جوابش رو ميده فكر ميكنم هزينشم هم ١٥٠٠

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
منفی شدم.خاک عالم به سرم شد.

متاسفم عزيزم  انشاالله طبيعي مامان بشي😔

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
طبیعی نمیشه  چون همسرم شیمی درمانی کرده هم اسپرمش کم تحرکه هم ضعیفه هم سروشکل خوبی نداره

😔😔😔 معجزه خدارو دست کم نگیر

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
2738
منفی شدم.خاک عالم به سرم شد.

وای الهی بمیرم😔😔😔😔😔

خیلی سخته بخدا نمیدونم چی بگم 

بتات چند بود؟

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
دوستان شما هم پروژسترون و یا پرولوتون تزریق میکنین سوزش معده میگیرین؟؟ من از انتقال تا هفته ۱۰ پروژ ...

اره فکرکنم از عوارض پرولوتونه..چون دوستمم از وقتی این امپوله رو میزنه معده ش کامل بهم ریخته

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
عزیزم مرسی چشم اا نه من چایی شیرین با پنیر 🤣🤣🤣

منم  اونو يهو ميلم ميكشه ولي نهايت نيم ساعت ميمونه تو معدم 😐من شبا تهوعم خيلي بيشتره نميدونم چرا ،اصا شب هيچي نميمونه تو معدم البته صبا ام غذا نميخورم خودم حس كردم چاق شدم باد دارم ولي رفتم رو وزنه و كيلو كم شدم ،الانم لامصب سرما خوردم حسابي 

رویان آز داد، ۲٪ اسپرم سالم داشت ولی بعد از اون آز کلی دارو استفاده کرد گلم، در ضمن من پیامهای شما ...

ممنون گلم انشاالله خدا ني ني تو سالم بزاره تو آغوشت 

همسرم تو بهمن آز داد بقيه موارد خوب بود ولي مورفولوژي ٢ بود 

خداروشكر طبيعي باردار شدين فعلا دودلم واسه انتقال يعني ميترسم اون اتفاق واسم تكرار بشه دوست دارم طبيعي اقدام كنم 

انشاالله همه منتظرا مامان بشن ❤️❤️ 

@زینبی_بابا   سلام‌زینب جون من ۵‌روزه از انتقالم میگذره دقیقا درد پریود دارم هر نیم ساعت میگیره تمام بدنم و سرم درد میکنه میخاستم ببینم از روز چند انتقال شروع به لانه گزینی میکنه و اینم بگم من جنین ۵ روزه منتقل شده برام 

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏
2706