2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820889 بازدید | 669189 پست
مبارک باشه عزیزم 😙😙

مرسی فدات شم😚

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ما حتی مامان داشتیم بتا 3000، خون ریزی قرمز داشته با آمپول ولی دو قلو هاش الان فکر کنم 7 ماهه ...

زینب جان با بتا ۲ منفی شدم.هرچقدرم رویان زنگ میزنم اشغاله.لازمه اطلاع بدم؟راستش حالم خیلی بده.نمیدونم چرا خیلی امیدوار بودم‌.همه اطرافیانم هم دلشون روشن بود و چند نفرم خوابای خوبی دیده بودن.اصلا دیگه فکر میکردم مامان شدم.ولی نشد.خدا نخواست.و من موندم در حسرت.هم من هم همسرم هم مادرم.

سرتو درد میارم.ببخشید.

همسرم به خاطر یه مشکل ژنتیکی به اسم اختلال حرکت مژکها حرکت اسپرماش صفره و خوب شدنی نیست.مورفوش هم صفر بود که تو رویان دیدیم یک شده.تعدادش خوبه.من ذخیره م خوبه ولی تا حالا بیشتر از ۷ تخمک نداشتم.جنین هم که سال پیش رشد نکرد و امسال هم فقط یکیش ۳ روزه شد‌.حالا نمیدونم اشکال فقط از اسپرم هست یا تخمکای منم پوچن.اونجا هیچی نپرسیدم.

شوهرم دو بار واریکوسل عمل شده ولی میکروسکوپی نه.هر دوبارم عود کرده.

الان یه سوال دارم.من از کجا دوباره شروع کنم؟پیش کدوم دکتر برم؟.نمیخوام برم رویان و هردفعه یه دکتر منو ویزیت کنه.میخوام اول پیش یه دکتر خیلی خوب برم.شوهرم میگه اول واریکوسلمو عمل کنم.ولی برا بار سوم من میترسم بدتر بشه.اگه شما جای من بودی چیکار میکردی.؟۴۱ سالمه.چقدر باید آزمون و خطا کنم؟آخه پیش کی برم که بهتر کمکم کنه؟

خدایا شکرت  
2728
اگه ويزيت شده باشيد و پرونده داشته باشيد که نوبت نميخواد هر وقت ميتونيد بريد فکر کنم چون اونجا ميگفت ...

به منم همينو گفت اولش

گفت با اين ذخيره،  طبيعي بهتره تا اي وي اف

بعد كه ازمايش شوهرمو نشونش داديم

گفت بريد مشاوره ارولوژي و يه ام ار اي هم واسه من نوشت 

جواب اينارو ببرم

تا تصميم بگيزيم

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
2740
نترسیدین ۳تا بلست انتقال دادین؟؟

امیدوارم شما هم برین و نتیجه دلخواهتون رو بگیرین.جنین های من فریز بودن.والا از همین هم میترسم که سه تا انتقال دادم چون بتام بالاس.ولی دکترمو خیلی بهش اعتماد دارم میگم حتما صلاح بوده

امیدوارم شما هم برین و نتیجه دلخواهتون رو بگیرین.جنین های من فریز بودن.والا از همین هم میترسم که سه ...

ایشالا خیره میگم شما قرص ال دی نخوردین قبل انتقال؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2706