2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820892 بازدید | 669189 پست

خانما من روز شش انتقال   لک قهوه ای داشتم   امروز که روز هفت بود  صبح کمتر شد  دکتر گفت قرص آ اس ا   رو قطع کنم       شیاف هر ۱۲ ساعت میزارم  امپول انوکساپارین  هم میزنم  الان لک ندارم   به نظرتون امیدی هست؟   فردا روز هشتمم

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 
اره عزیزم من از اولش داشتم تا همین الان❤❤❤

خداروشکر یعنی امکان داره لانه گزینی کرده باشن؟؟ یا هنوز زوده؟؟

خدایا شکرت که دلمونو شاد کردی 🙏❤️ تاریخ اخرین پریود 30 اردیبهشت و بی‌ بی چک مثبت 24 خرداد 1401

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما من روز شش انتقال   لک قهوه ای داشتم   امروز که روز هفت بود  صبح کمتر ...

من فردا روز ششم انتقالمه همش درد کمر و زیر دل دارم شما هم همینطورید؟ شیاف خارجی استفاده میکنید؟؟

خدایا شکرت که دلمونو شاد کردی 🙏❤️ تاریخ اخرین پریود 30 اردیبهشت و بی‌ بی چک مثبت 24 خرداد 1401
من میخوام این کارا رو بکنم قبل از انتقال  ماهیچه بگیرم بسته بندی کنم بزارم فریز واسه سوپ و چلو ...

طوطیا جان انشاالله که با این انتقال مامان میشی

عزیزم همه ی کارایی که گفتی خوبه فقط سعی کن بعد از مامان شدن جعفری کمتر بخوری.بعضی از دکترا می گند دور از جون سقط میاره

2728
خدانکنه قربونت برم🥰❤️❤️به سلامتی گلم تا اردیبهشت هم چشم به هم بزنی رسیده،۶ تا جنین دارم تو دوتا نی ...

انشاالله طبيعي باردار ميشي نيازي به اون دو تا ني نميشه 🥰😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
خدا رو شکر گفتن اندومتر نازک شده و بهم دارو دادن.امروز تا خط ۵۰ سرنگ انسولین سینافکت بزنم از فردا به ...

خدا رو شکر عزیزم 

قندت چند بود؟ 

کاش یه سر کارشناس تغذیه بری، دکتر نیستا، ویزیت هم جمعا 40 میشه یه کم زور داره،

البته من فقط اینجا رو میشناسم اگر خودت کسی دیگه مناسب‌تر سراغ داری برو 

چون یه سری میوه ها هم محدود باید بشه 

اما از همه و همه مهمتر پیاده روی هست، معجزه میکنه اساسی

اگر قند خون ناشتا دو بار بین 100 تا 126 باشه برای افراد غیر باردار باید جدی بگیری، تو این مرحله دیابت نیست و سندرم متابولیک بهش میگن که با تغذیه و پیاده روی خیلی عالی کنترل میشه و می شه نذاشت به فاز دیابت وارد شد

😢بعضیا میگن ما وقتی تیغ و زدن درد نداشتیم اما فهمیدیم و استرس گرفتیم و اینا منم خیلی ترسوام و استرس ...

آره گلم کاملا میفهمم چی میگی 

حالا من شنیدم بیرون آوردن بچه رو خوب حس می کنن😂😂😂

خداییش طبیعی ترسش کمتره، فقط برای بچه ممکنه ریسک داشته باشه 

2738
مرسی زینب جونم که با حوصله بهمون جواب میدی. اصلا مرسی که هستی😍😍😍😍 @زینبی_بابا     ...

عزیزم راحت باش، هیچ ربطی نداره چه جور بخوابی بلند شی 

اصلا مهم نیست 😉😉😉😉

از همین تریبون باز میگم عطسه، سرفه دستشویی رفتن، فرنگی ایرانی، سفر با هواپیما، سر کار رفتن غذا درست کردن، گرد گیری و... هییییییییییچ ایرادی نداره

تا وقت لک و خون ندیدین عین قبل با خیال راحت زندگی کنین

فقط نزدیکی و بلند کردن وسیله سنگین ممنوع 

اره عزیزم.روزی دوتا.ولی انگار نه انگار .زینب جان شیره انگور میشه خورد تو بارداری؟ به نظرت رفلاکسو بد ...

😢😢😢😢عزیزم خیلی گناه داری، از من بدتری 

آره شیره انگور خیلی خوبه

تنها چیزی که جای آب میتونستم بخورم هم آب انگور بود و آب سیب

سارا جان به، هم عالیه 

انقدر ذوق میکنم تیکرتو میبینم 😍😍 به سلامتی بغل بگیری عزیزم گل پسری رو 😍😍😘😘

قربونت عزیزم 😍😍😍😍

ان شاالله شما هم زودتر از شر این تهوع خلاص بشی و از بقیه بارداریت لذت ببری

خداییش من تا زمانی که تهوع داشتم نه لذت داشت، نه زمان می‌گذشت، فقط خدا رو شکر میکردم تهوع به خاطر نی نی هست و برای بیمارای شیمی درمانی و رادیوتراپی دعا میکردم چون خیلی تهوع های بدی دارن😢😢😢 

زینبی جون من قراره طبیعی زایمان کنم عزیزم وگرنه اصلا از عمل نمیترسم😶😶

وااااااای عاااااااااالیه، جدی میگی

خیلی خوبه خیلی 

من تازه فهمیدم جفتم مارجیناله و رسما خودم هم از سزارین پشیمون بشم، طبیعی اجازه ندارم

من از عمل خیلی میترسم خیلی

سلام خانما.دکتر برای همسرم این قرص رو داده کلومیفن برای قبل میکرو.میخواستم ببینم کسی همسرش استفاده ک ...

عزیزم در این حد میدونم که برای افزایش اسپرم هست، و هم برای خانم ها واسه تحریک تخمک گذاری استفاده میشه هم برای ناباروري مردان

آره گلم بودن از دوستان ولی اسمشون یادم نیست 

2706