2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842021 بازدید | 670570 پست
بچه ها من بعد از انتقالم دائم یبوست و نفخ دارم.چیکار کنم بنظرتون؟

شبربت لاكسي ژل يا منيزيم هيدروكسايد بگير بعد غذا با يه ليوان آب ولرم بخور يبوستت رفع ميشه نبايد بزاري يبوست بگيري برگه زرآلو آب فروان البته گرم بعد با هر وعده غذايي سبزي و كاهو با روغن زيتون بخور اين شربت مشكلي نداره چون تو مركز به همه ميدادن  غذاي نفخ دار هم نخور 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
شبربت لاكسي ژل يا منيزيم هيدروكسايد بگير بعد غذا با يه ليوان آب ولرم بخور يبوستت رفع ميشه نبايد بزار ...

غذا فقط سوپ رقیق خوردم.آب هم زیاد میخورم.روغن زیتون هم دیگه کلافه شده بودم نصف استکان با آب گرم حل کردم و خوردم.اما هنوزم خوب نشدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
غذا فقط سوپ رقیق خوردم.آب هم زیاد میخورم.روغن زیتون هم دیگه کلافه شده بودم نصف استکان با آب گرم حل ک ...

اين شربت رو تهيه كن خيلي خوبه  

با روغن زيتون هم او قسمت رو كمي بمال 

كيوي هم خوبه 

روز چند انتقالي؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
اين شربت رو تهيه كن خيلي خوبه   با روغن زيتون هم او قسمت رو كمي بمال  كيوي هم خوبه  ...

کیوی اصلا دوست ندارم.اما شربته رو میخرم‌‌.یه شیاف بیزاکودیل داشتم،ترسیدم بذارم گفتم شاید ضرر داشته باشه.الانم به شوهرم گفتم انجیر برام خیس کنه

2738
سلام عزیز چند روز که انتقال دادی ؟ چند تا جنین ؟ من هم پنجشنبه باید برم استرس دارم چکار کنم 

سه روره عزیزم.سه تا جنین سه روزه.استرس بدترین چیزه ها.آروم باش.من اصلا اصلا استرس ندارم.اما امان از یبوست🙈🙈🙈🙈

کیوی اصلا دوست ندارم.اما شربته رو میخرم‌‌.یه شیاف بیزاکودیل داشتم،ترسیدم بذارم گفتم شاید ضرر داشته ب ...

شياف رو نميدونم ولي اصلا نزار يبوست بشي  تو مركز خيلي تاكيد ميكردن انشاالله مامان شدي 

من صبحها نشاسته و آب میخورم.ممکنه بخاطر اون باشه؟

بله به خاطر اونه ديگه نخور

چشم.مرسی عزیزدلم.لطف کردی😍😍😍

چشمت بي بلا💋

سه روره عزیزم.سه تا جنین سه روزه.استرس بدترین چیزه ها.آروم باش.من اصلا اصلا استرس ندارم.اما امان از ...

تمام سعیمو میکنم بهش فکر نکنم هی به خودم هیچی نیست خدا کنه زود بگذره 

به نظرت چکار کنم روز قبل انتقال و بعد انتقال زیاد استراحت کنم یا نه چه کنم اگر مشکل شمارو پیدا کردم ؟ 

امیدوارم بشم اگه نشم مثلا پنجشنبه عصرم‌بشم فایده نداره جمعه که تطیله شنبم دکترم نیست مگر اینکه با دک ...

نگران نباش عزیزم پروسه انتقال داروهاش مشخصه پیچیدگی داروهای پانکچر رو نداره یه استرادیول فقط به داروهات اضافه میشه که اونم با هر دکتری بری فرق نداره منم دکترم روز شروع سیکلم مرخصی بود با یکی دیگه ویزیت شدم سونو کرد و دید مشکلی نیست استرادیول داد. اسپرین اینا هم که داری می خوری چیز خاصی اضافه نمیشه 

2706