2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6829467 بازدید | 669702 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بچه ها من از خونه نشستن خسته شدم همش سر یخچالم خیلی روزای سختیه😭

شما چند روزه انتقال دادید؟ خوشبحالت من امروز روز چهارمم هست دو ساعت پرواز داشتم اومدم ماموریت فردا هم جلسه تا عصر بعدشم پرواز برگردم خونه دیگه حالی واسم نمیمونه 

2728
منم فرقشو نمیدونم.فقط میخوام بدونم الان رویان که یک جای معتبره کجاییش رو میاره چقدر خوب خریدی گنال ...

فک کنم قیمت اصلیش ۵۰۰ بود تو فاکتورش نوشته بود ۵۰۰. بعد اینکه ایرانیه. سینال اف رو سرچ کن برای من روش نوشته انگار مال شرکت سیناژله

دوستم باردار بود و دکترش طاهری پناه.اولا تا قبل بارداری خوب بررسی میکرده همه چی رو همین که باردار شد ...

ثمین عزیزم امیدوارم دوستتون زودتر سلامتیش رو به دست بیاره. این که میگی واقعا به طاهری پناه ربطی نداره، چون اینا سوادشون خیلی کمه. مسائل داخلی رو اصلا متوجه نمیشن. خانوم برادر من رفت پیش دکتر پوپک یحیوی، سونو کرد گفت کیست هموروئید داری باید جراحی شی. اما برای اینکه شکمت یه بار شکافته شه برو باردار شو تو سزارین برات در میارم!! طفلی باردار شد و زایمان کرد، تو ماه هشتم کیسه آبش پاره شد. یه هفته بعد زایمان فهمیدیم طفلی کیست نداشته. تومور روده بوده که اون کیست دیده!!! و متاسفانه تو 11 ماهگی پسرش از دنیا رفت. پریشب خوابشو دیدم با هق هق گریه از خواب بیدار شدم

با دکتر متخصص صحبت کردم گفت علائمش رو حاملگی کاور کرده بود واسه همین خودش متوجه نشد و تاکید کرد اگه تو بارداری پیش متخصص داخلی میرفت قطعا کار به اینجا نمیکشید.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
شما چند روزه انتقال دادید؟ خوشبحالت من امروز روز چهارمم هست دو ساعت پرواز داشتم اومدم ماموریت فردا ه ...

عزیزم

من روز ۱۲ 

همش‌سر‌یخچالم

وایی تو خونه کلافه شدم😭

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2738
ثمین عزیزم امیدوارم دوستتون زودتر سلامتیش رو به دست بیاره. این که میگی واقعا به طاهری پناه ربطی ندار ...

وایی دلم ریش شد

😞

بنده خدا

خدارحمتشون کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ثمین عزیزم امیدوارم دوستتون زودتر سلامتیش رو به دست بیاره. این که میگی واقعا به طاهری پناه ربطی ندار ...

وای چقدر سخت واقعا تاسف آوره که‌ این‌ دکترا در این حد بیسوادن

بله دقیقا

متاسفانه تو بارداری خیلی از کانسرها تشخیص داده نمی شن

مخصوصا سرطان روده و سرطان سینه

تقصیر دکتر ها هم نیس

چون واقعا سخته تشخیصش

وایی دلم ریش شد 😞 بنده خدا خدارحمتشون کنه

ببخش عزیزم. ممنونم. جیگر خودم کبابه، کباب. 90 تا برای زن داداشم و جوونیش، 10 تام برای طفلی داداشم و برادرزاده نازنینم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
ببخش عزیزم. ممنونم. جیگر خودم کبابه، کباب. 90 تا برای زن داداشم و جوونیش، 10 تام برای طفلی داداشم و ...

وتقعا سخته

طفلی بچه

طفلی همسرشون

ای بابا

خدایا

😞

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706