2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6843640 بازدید | 670649 پست
یه وقتایی ام نی نی دخمله بتا بالاست، آخه تو آشناها داشتیم که بتاشون خیلی بالا بوده نی نیشون دختر بود ...

خدا از دهنت بشنوه دوست مهربونم،فقط ميخوام بچه ام سالم باشه و صالح همين ديگه به هيچي فكر نميكنم

بازم التماس دعا دارم

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
نمیدونم قیمتش ۵۰۰ تومن بود. خونه نیستم برم خونه چک میکنم میگم. مگه فرقی دارن؟

منم فرقشو نمیدونم.فقط میخوام بدونم الان رویان که یک جای معتبره کجاییش رو میاره

چقدر خوب خریدی گنال ۹۰۰ رو

با بیمه ۵۰۰ شد؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
موناجون خیلی تو فکرت بودم. چه کار کردی؟ سقط کردی؟ یعنی ورم از عوارض سقطه؟ به دکترت گفتی؟  

قربونت عزیزم ، اره سقط کردم نه نگفتم نمیخوام ریخت نحسشو ببینم دو هفته منو کشوند مطب هی سونو هی سونو یک دیقه هم وقت نمیزاشت پریروز هم تو اتاق عمل ده بار گفتم میخوام باهاش حرف بزنم گذاشت رفت در حالی که روبه روی مت بود و میشنید ، نصر امار مثبت شدنش بالاست ولی چندتاش مثبت میمونه این اهمیت داره

2740
قربونت عزیزم ، اره سقط کردم نه نگفتم نمیخوام. یخت نحسشو ببینم دو هفته منو کشوند مطب هی سونو هی سونو ...

کدوم دکتر عزیزم

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
مونا جون میگم شاید قبلا تحرک داشتی الان کم شده بخاطر اون باشه، کاشکی بعداز سقطت یه چکاپ بدی ضرر که ن ...

شادی عزیزم الان اصلا حوصله ازمایش و دکتر رو ندارم به خدا ، یه کم بگذره به خودم بیام بلکه ، فقط مشکل سقط نیست خونواده شوهرم مشکل جابه جایی خونه ، محل کار خودم ، همه چی داره ازارم میده

2706