2733
2734
قربونت  عزیزم جواب پست های توهین آمیز رو ندین  من فقط واگذار میکنم به خدا

التماس دعای فراوان❤🙏

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘خدایـــــا شکرت بابت داشتن H❤ممنونم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امثال شما رو فقط واگذار میکنم به خدا 

چه جواب قشنگی 👌👌 

آفرین 

التماس دعا 

در برابر جهالت باید سکوت کرد 

🇵🇸🇮🇷🖤 دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                                                                                    آیت الله حائری شیرازی:«اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»                                   به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                                    
قربونت  عزیزم جواب پست های توهین آمیز رو ندین  من فقط واگذار میکنم به خدا

درست ترین کار همینه 

به پست های توهین آمیز جواب ندید 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.

من دلم خواست الان اونجا می بودم

استارتر من نسیم سادات هستم بشدددددددددت ازت التماس دعا دارم

ممنون که این حس خوب رو به اشتراک گذاشتی اجرت با امام زمان

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید

قبول باشه 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.
کاری میکنید مردم ازامام زمان هم زده شن بااینکارهاتون  این فیلمها ونمایشها چیه  خداکنه ...

دوست نداری عزیزم نیا تو تایپک ، برو تو تایپک های دیگه نظر بده ، خودت تایپک بزن ، قرار نیس، بی احترامی کنی، هرکسی یک عقیده ایی داره ....

هیج کسی هم از نظر ندادن یا حرف نزدن نمرده ، ایشون دوس دارند برن اینجا دعا کنند ، شما دوس داری بری جای دیگه ....‌

عزیزم سخنران استاد شجاعی هستند؟

فس_فس_کنان_آمدم هستم🙂برای ظهور امام زمان یک صلوات ختم کن عزیزم🙂❤️اگه درآمد یه ناخن کار از بیشتر از یه معلمه!معنیش این نیست که پول تو درس خوندن نیست!!!!به این معنیه که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون!!!😊
خدارحمتشون کنه  چکارکنیم حالا؟؟  کم دردوبدبختی داریم به مردن هم فکرکنیم؟؟؟

چی میگی؟ 

جمع میشن دعای استغاثه هست واسه کسایی که حاجت دارن

زود همه چی رو باهم قاطی نکنی 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
دوست نداری عزیزم نیا تو تایپک ، برو تو تایپک های دیگه نظر بده ، خودت تایپک بزن ، قرار نیس، بی احترام ...

عزیز دلم جوابشونو ندین 

توهین بدتری میکنن 

و باعث میشن تاپیک قفل بشه 

فقط واگذار به خدا 

خدارحمتشون کنه  چکارکنیم حالا؟؟  کم دردوبدبختی داریم به مردن هم فکرکنیم؟؟؟

دوستان لطف یک گزارش برا ایشون رد کنید همکی یک مدت تعلیق باشند ، که بدونند کجا نظر بدن کجا ن....

2706