2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6834779 بازدید | 670126 پست
ممنونم گلم واقعا این تاپیک امیدوارکننده س از زینبی و تیاراتیام و نازنین جان و همه کسایبکه این چن رو ...

عزیزم گوارای وجودت🥰😍

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
لیانا جان اینجا ی مرکز دولتی و مال خود تامین اجتماعیه  و صدر به آفرین شماره دو محسوب میشه  ...

سارا جون كجاست ؟ آخه من هر جا ميزنم كه قيمتاشون پايينه دوقلو رو انجام نميدن 

بقيه هم از ٤٥٠ تا ٦٠٠ واسه هر قل

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از صمیم قلب از خدا میخوام چراغ هیچ خونه ای مخصوصا خونه ی دوستای اینجا از بی بچه ای خاموش نمونه..... ...

خداروشکر. چه خوب

الانم ناامید نباشید. شما یدونه تخمک هم داشته باشین کافیه😊

دیدتون رو مثثثثثثثبت کنید🥰🥰

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
آره واقعا اصلا تاثیر نذاشته😐😐😐 داروهای خارجی که یا گیر نمیان یا باشنم خیلی گرونن، ایرانیا که ماشا ...

به خدا خیلی سعی میکنم غر نزنم. اما این وضعی که داریم میبینیم. حالا بیمه و اینا نیست ما باهاش کنار اومدیم و گرون میخریم اما فکر کن اصلا دارو نباشه!!

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2742
فداااایی داری عزیزم. ممنون که جوابم رو دادی. آره الان نسخه رو نگاه کردم دیدم درسته. 10 تا 300 برام ن ...

خدا لعنتشون کنه که حتی دارو رو از ما دریغ می کنن، واقعا جانی هستن😤😤😤😤

آخه دارو به این خوبی، کلی تخمک با کیفیت میده چرا نباید بذارن ایران استفاده کنه واقعا از حیوان پست ترن😡😡😡😡

ببخشید خیلی قاطی کردم 

نمیگم سینال بده ولی اثر این کجا و گونال کجا

آخه گناه شما که الان سیکل پانکچر دارین چیه

چه قدر بگیم بدنت جواب نداد، چه قدر آدم هیچی نگه، دارم دیوونه میشم

فقط ناباروری نیست که، باند پوستی مخصوص بیماران ای بی هم نمیدن چند نفر فوت شدن ازشون 

از اون ور میگیم اوکی داخل کشور بسازن ماده اولیه نمیدن بی شرفا

ازشون متنفرم با کت و شلوار و کروات خیلی شیک بدترین جنایات رو میکنن بیشترین نسل کشی رو کردن و می کنن

حالا مسائل دیگه بماند... 

ببخشید دارم میترکم از غصه... 

فقط دلم خوشه به اینکه خیلی چیزهای اساسی و مهم دیگه رو خودمون درست و درمونش رو داریم ولی باز هم درد و رنج یک نفر یک بیمار خاص خیلی زیاده... گناه نیست نیاز به داروی خاص...

راستی لی لا جان زنجیره سرد رو عین مراقبت از چشم بگو رعایت کنن خیلی حیاتی هست به هیچ وجه نباید گرم بشه اینا

آره تحت نظر مرکز ناباروری هستیم حرکت آش یبار 3 بود یبارم صفر هر وقت عوض میشه ولی من حرفم اینه اگه هم ...

بهار جون من بار اول انتقالم جنینام هشت سلولی ab بودن سه روزه انتقال دادم نشد بار دومم همین بودن منتها مورولا انتقال دادن که نشد، مجدد پانکچر شدم 15تا جنین هشت سلولی a تشکیل شد خداروشکر، که دو هفته ی پیش 6تاشو ذوب کردن و سه تاش بلاست شد اما بازم منفی شدم، دکترمم از روز اول همیشه گفته رحمم خوبه و مشکلی نداره

یعنی میخوام بگم انگار همه چی شانسیه اگه بخواد بگیره میگیره اگه نه در بهترین وضعیتم نمیگیره

باور کن من خودم گیجم میگم خدایا یعنی جنینام خوب نیستنو اینا الکی میگن خوبن یا رحمم مشکلی داره و مشخص نیست وگرنه سه بار منفی بی دلیل میشه آخه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
ای بابا آخرش باید پول خرج کنی، فدای سر نی نی هات

اره ديگه چه ميشه كرد 🙂

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
انشااله..... مامان سبحان امروز که متوجه شدم صددرصد من مشکل دارم بیشتر داغونم....یعنی دیگه هیچ😭 از ...

عزيزم چه فرقي ميكنه كه مشكل از كي باشه خانمي ، اصلا به اين موضوع فكر نكن ان شا الله خيلي زود دلت شاد ميشه .

2740
بهار جون من بار اول انتقالم جنینام هشت سلولی ab بودن سه روزه انتقال دادم نشد بار دومم همین بودن منته ...

واقعا آخه آدم چند بار شانسشو امتحان کنه خب مگه آدم چقدر طاقت داره آخه چرا باید بی دلیل منفی بشه باور کن اگه شوهرم راضی بشه میرم یه بچه از بهزیستی میارم 8 ساله این دکتر اون دکتر میکنم گفتم شاید میکرو جواب بده دیدم نداد الان به چه امیدی دوباره انجام بدم وقتی همه چی خوب بود نشد

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
خدا لعنتشون کنه که حتی دارو رو از ما دریغ می کنن، واقعا جانی هستن😤😤😤😤 آخه دارو به این خوبی، کلی ...

زینبی جون ببخشیدا ولی شما چرا فقط اینور قضیه رو میگی، به نظر من مقصر اصلی مسئولان کشور خودمون هستن که همچین وضعیتی رو درست کردن چون اصلا براشون اهمیت نداره منه نوعی چقدر نیاز به این دارو دارم یا فلان شخص چقدر براش این مسئله حیاتیه، دنبال مقصر جای دیگه نگردیم، از ماست که بر ماست عزیزم...

خدا لعنتشون کنه که حتی دارو رو از ما دریغ می کنن، واقعا جانی هستن😤😤😤😤 آخه دارو به این خوبی، کلی ...

ببخشید نمیخواستم تو این شرایط اعصابت رو خورد کنم. اگه زودتر میدونستم گونال میده، دو هفته پیش داداشم دوبی بود میگفتم بیاره. اونی هم که میخوام بگم دارو رو بیاره خیلی آدم مطمئنی هست فقط باید شرایط دارو رو بهش توضیح بدم. البته شاید قبلش یه سر برم قم، چون شنیدم داروهایی که تو تهران نیست تو قم میشه پیدا کرد. حالا اصلا نمیدونم دونه ای چند هست قیمتش.

ای بابا زینب جان خیلی دلم گرفت برای اون دوستانی که ناراحتی پوستی داشتن و فوت کردن. منم اعصابم بدجور خورد شد

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
سلام عزیزم بار اول دستکاری نکن اصلا

دستت درد نکنه

دیروز عکس رنگی داشتم جفت لوله هام بسته بود انقد برام ماده حاجب زد از ۱۰ تا ۱۱ تو اتاق بودم ولی بلاخره جفت لوله هام باز شد🥰

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
عزیزم دفعه اول prp با همه خوبیهاش تاثیر منفی داره تو مثبت شدن پس نکن 

اره پس بیخیال خود طرازی بهترین کارو بهم میگه

واقعا آخه آدم چند بار شانسشو امتحان کنه خب مگه آدم چقدر طاقت داره آخه چرا باید بی دلیل منفی بشه باور ...

درست میگی ولی خب راه دیگه ای نداریم لااقل من که ندارم یا بقول شما باید از بهزیستی بچه بگیریم که ما اصلا شرایطشو به خیلی دلایل نداریم یا باید کلا قید بچه رو بزنم یا اینکه اینقدر ادامه بدم تا نتیجه بگیرم یا به جایی برسم که کلا قطع امید کنم، اینا راههای جلوی رومه...

دستت درد نکنه دیروز عکس رنگی داشتم جفت لوله هام بسته بود انقد برام ماده حاجب زد از ۱۰ تا ۱۱ تو اتاق ...

با بیهوشی بودی عزیزم؟

منم بعضی وقتا میگم کاشکی با بیهوشی میرفتم شاید میتونستن بازش کنن، هرچند برای من با لاپارا هم باز نشد😔

2706