2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822073 بازدید | 669237 پست
واقعا اینا دیگه چه موجوداتی هستن، اولش خوندم تغذیه و خنگ نگه داشتنشون!!! به خودش نمیگما چون میترسم ب ...

ما تو سونو مشخص شد کبد چرب گرید 1 داره

دیگه تمام روغن هام شد زیتون و کنجد

هر بار هم آز میداد بعد از دو تا عملش بدتر میشد ولی من ادامه میدادم و کلی نازش رو میکشیدم تا واقعا باور کنه این کارا بی اثر نیست

به خاطر روحیه اش هم قبل پانکچر دیگه dfi نداد 

چون تو دو دفعه قبلش بدتر هم شده بود

آهان راستی روزی دو لیتر آب می‌خورد و مجبور بود زیاد بره دستشویی خودبخود خنک هم میشد

پیاده روی هم دو تا سه بار در هفته میرفتیم

نه والا اصلا هیچی نمیتونم ..باورت میشه حتی یه قاشق غذا هم نمیتونم قورت بدم دیگه! بیسکوییت هم ترش م ...

سارا جون.عزیزم چقد شرایطت سخته😕من حالم ب این بدی هم نبود و چقد سخت میگذشت عین جنازه بودم..وااای بحال تو..از خدا میخام زودتر حالتو خوب کنه بتونی از بارداربت لذت ببری🙏🌼

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سارا جون.عزیزم چقد شرایطت سخته😕من حالم ب این بدی هم نبود و چقد سخت میگذشت عین جنازه بودم..وااای بحا ...

مرسی نفس جون...خدا پسر گلتو برات حفظ کنه ..ممنون از دعای خیرت

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
اصلا از غذا زده شدم.اشتها ندارم ببینم اگه امروز و فردا هم خون بالا اوردم میرم بیمارستان. خودمم طاق ...

حق داری بابا، همین که تو خونه کسی رو نمی بینی که ازت پرستاری کنه خودش حالتو بدتر میکنه

ان شاالله که زودتر خوب خوب بشی

2728
سلام بمنم داده امپولو البته هنوز نزدم واسه چیه این امپول؟؟ طبیعیه عقب بندازی تا یه هفته  بمن ...

واسه خاموش کردن تخمدان ها و بردن به حالت یائسگی موقت و ساختگی

تاخیر پریود طبیعیه

منم از 5 پری ال دی داشتم اما بوسرلین دادن بهم نه دیفرلین

سلام شادان جان😭😭 اخه چرا اینجوری میشه.اشک تو چشامه اخه چرا چرا مگه ما چه گناهی کردیم که ا ...

سلام عزیزم❤چی بگم خودمم موندم😔 به قول دکترم جنینام خوب رحمم خوب ولی بازم نمیگیره، باورت میشه تو فامیل یه سریارو دیدم اینقدر بدجنسنو سرشون تو زندگیه بقیست ولی راحت بچه دار میشنو کلا همه چیه زندگیشون روبراهه، نمیگم من خودم خوبم ولی خدا میدونه آزارم به هیچکس نرسیده تا حالا ولی همش کارام گره میخوره، اینم نمونشه که با دوبار پانکچرو سه بار انتقال هنوز دستم خالیه...

میدونی پاییزجون میخوام اول برم پیش جنین شناس مرکز باهاش صحبت کنم ببینم واقعا جنینام خوبن یا همینجوری میگن خوبه، درسته بلاست بودن ولی خب اینم خوبو ضعیف داره اگه دیدم جنینام مشکلی ندارن برم سراغ بدن خودم، اول هیسترو بشم بعد آزمایشایی که لازمه رو بدم، فایده نداره همش انتقال بدمو پشت سر هم منفی بشم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
نه والا آزمایشم ندادم تا به دکترم بگم این سری شمیم جون طرح جدید اومده دوبار انتقال در سال تخفیف میخ ...

عه چه خوبه حداقل کاری که میتونن انجام بدن همین دوبار تخفیف در سال بود😉😉بعداز پانکچر که رفتم واسه انتقال فهمیدم پولیپ دارم که نزدیک یه سال ونیم الکی اومدم رفتم که فریمانی عمل کنه نشد که نشد یعنی نوبتم نشد،،اخر سر یاونگی عملم کرد بعدعملم پیله وری که سونو کرد گفت بازم پولیپ سرجاشه،،هرکدوم یه چیز میگفتن تا بالاخره تصمیم گرفتن سونو هیسترو کنن که نشون داد چیزی نیست ودیگه انتقال دادن،،،اره عزیزم حتماااا انجام بده ازمایشا رو اخه جنینات کیفیتشون خوب بود حیفه خرابشون کنی،انشالله اینسری دیگه مامان دوقلوهای 

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
2738
به سلامتی مریم جون.امروز پانکچر داشتی؟چند تا تخمک شد؟

نه لی لا جون انشاله سه شنبه .انروز سونو شدم و کارای قبل عمل..

.

مگه میشه بدون التماس دعا رفت پانکچر🤗

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
اصلا از غذا زده شدم.اشتها ندارم ببینم اگه امروز و فردا هم خون بالا اوردم میرم بیمارستان. خودمم طاق ...

اخ عزیزم...کاش تهران بودم....حتما میومدم سراغت

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
عه چه خوبه حداقل کاری که میتونن انجام بدن همین دوبار تخفیف در سال بود😉😉بعداز پانکچر که رفتم واسه ا ...

آره با این آمار مثبت قشنگشون بایدم تخفیفارو بیشتر کنن😂😂😂

راستی سونو هیسترو چجوریه؟ اینم درد داره؟ اونروز که من انتقال داشتم چهارپنج نفر اومده بودن پیش یاونگی برای سونوهیسترو

آزمایشای ایمنی رو نهاوند که بعید میدونم داشته باشه، نه؟

اینم هزینش بالاست فکر کنم دو تومن بیشتر باشه😕😕😕

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
ما تو سونو مشخص شد کبد چرب گرید 1 داره دیگه تمام روغن هام شد زیتون و کنجد هر بار هم آز میداد بعد ا ...

منم میفرستمش سونو کبد ببینم اوضاعش چطوریه، به خاطر جپش هایی که میزنه، البته شنا و بدنسازی میره و هیچ شکمی هم نداره بر خلاف من! آب و آب میوه ای که گفتی تو ذهنمه هی میگم الان آب میگیرم دردسرش زیاده، تو خونه آب میوه میگرفتین یا از بیرون که جلو چشم آب میوه طبیعی در میارن؟! منم اولش میخواستم بفرستمش dfi ولی به خاطر روحیه خودم نفرستادم چون جنین دارم گفتم دیگه ولش کن کافیه خدا فقط بخواد

فکرکنم منم مثل شماست استراحتم،منکه دودقیقه بخوام واستم سریع پشت و کمرم درد میگیره مامانم میاد هرروز ...

صدف جون من که الان با تزریق این داروها اصلا حوصله و اعصاب ندارم و پاچه میگیرم🙄

وای اگر حامله باشم و دلم بگیره اینجور خودمو و بچه هم میزنم 😂

آره با این آمار مثبت قشنگشون بایدم تخفیفارو بیشتر کنن😂😂😂 راستی سونو هیسترو چجوریه؟ اینم درد داره ...

اره واقعا 😍سونو هیسترو مثله همین سونو واژینال خودمونه فقط یه کم دم ودستگاه اضافه تر داره یه ده دقیقه ای طول کسشد واسه من که درد داشت ولی ماما حواسمو پرت میکرد با حرف زدن،،،ازمایشاتم داره نهاوند ازمایشگاه اقایی گقت یک وهشتصد میشه،،،میگفت اگه میخای فقط سی دی ها رو انجام بده که مهنتره میشه ۵۰۰یا۶۰۰

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏